Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiam kiesett az...

7 hónapos kisfiam kiesett az etetőszékből, nem csináltak röntgent…megnyugodhatok így?

Figyelt kérdés

Eléggé beteg lettem, lázam is volt.. lepihentem a nappali kanapéra egy kicsit. Férjem addig húslevest akart készíteni, betette a babánkat az etetőszékbe, de nem kötötte be… nem figyelt, én hülye pedig nem néztem meg, hogy be van-e kötve.

Szóval felállt és kiesett, féloldalt érkezett a földre a kőre, vállával és a pocakjával.

Azonnal felsírt, nem hànyt, nem volt aluszékony, jókedvű maradt.

Én sokkot kaptam, rohantunk az ügyeletre, ahol megállapították, hogy mivel nincs a fején sérülési nyom és mosolygott a kisfiam, így megvizsgált, de röntgent nem készítettek…azt mondták nem látják indokoltnak. Én viszont aggódom, vagy feleslegesen?



jan. 21. 20:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs panasz, nincs sérülési nyom, nagy valószínűség szerint nem esett baja. Szerencsétek volt.
jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan aggódj tovább, ha ez megnyugtat. Ha az orvosnak nem hiszel, majd a gyakori népe látatlanban megmondja, hogy minden rendben van-e.
jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Szóval szakemberek a saját szemükkel látták, de mi bíráljuk felül a véleményüket?
jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ez igazából nem a legjobb kórház hírében van… Az érdekelne, hogy hallottatok már olyan esetről, hogy nem csináltak röntgent és baj lett belőle?
jan. 21. 21:00
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem látjuk innen,de ha az orvos ezt mondta,nyugodj meg. Hiába írnám,hogy nem értek egyet vele,hogy ekkora magasból kiesett egy ennyire pici gyerek és nem csináltak csak manuális vizsgálatot,attól még ők az orvosok és ők vizsgálták,nem látták indokoltnak valószínű. Mennyi ideje történt? Mondták,hogy azért figyelgesd otthon? Egyébként én kétféle gyereket láttam eddig. Az egyik kis helyről leesett és lett probléma,sajnos,a másik meg nagyon magasból de szerencsésen és semmi sem az ijedtségen kívül. Jól tetted,hogy bevitted megnézetni. Nyugodj meg.
jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
A fejét be sem ütötte valószínűleg,orvos látta,akkor mégis miert született meg ez a kérdés?
jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy semmi baja mert jókedvű volt, nem változott a viselkedése és nem vesztette eszméletét….
jan. 21. 21:05
 8/24 A kérdező kommentje:

Mondták hogy figyelgessem, ma délután 4körül törtènt.

Nem volt hànyád, kedve ugyanolyan..nem volt étvágytalan

Maximum most fürdetèskor vettünk észre egy halvány piros foltot a homlokán, ami inkàbb emlékeztet csípésre.

jan. 21. 21:08
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,kérdező. Láttam pár agyrázkódást,de ott volt tünet,hányás,aluszékonyság pl. Ezek közül két olyat ismerek,ahol volt probléma,viszont jele is volt. Nyilván ez csak az én ismeretségem,de csak hogy picit megnyugodj. Az egyiknél a székről hátraesett a csempén a kislány,de beütötte a fejét is. Ő mire bekerült félrebeszélt két hányás között. Sajnos nagyon bevérzett koponyán belül. Nem lett baja,rendbe jött. A másik egy pár hetes koponya alapi töréssel,fejre ejtették a szobába,de ott is volt tünet,plusz a kutacsán is látszott. De itt akkor jól értem,nem ütötte be a fejét?
jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nincs rajta nyom, pukli vagy ilyesmi. És nem hallottuk, hogy koppant volna a feje a kövön.
jan. 21. 21:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!