Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiam kiesett az...

7 hónapos kisfiam kiesett az etetőszékből, nem csináltak röntgent…megnyugodhatok így?

Figyelt kérdés

Eléggé beteg lettem, lázam is volt.. lepihentem a nappali kanapéra egy kicsit. Férjem addig húslevest akart készíteni, betette a babánkat az etetőszékbe, de nem kötötte be… nem figyelt, én hülye pedig nem néztem meg, hogy be van-e kötve.

Szóval felállt és kiesett, féloldalt érkezett a földre a kőre, vállával és a pocakjával.

Azonnal felsírt, nem hànyt, nem volt aluszékony, jókedvű maradt.

Én sokkot kaptam, rohantunk az ügyeletre, ahol megállapították, hogy mivel nincs a fején sérülési nyom és mosolygott a kisfiam, így megvizsgált, de röntgent nem készítettek…azt mondták nem látják indokoltnak. Én viszont aggódom, vagy feleslegesen?



jan. 21. 20:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, a gyereked miatt ne aggódj. Az orvos nem csak röntgennel tud vizsgálni. Megnézték, nem volt indokolt a sugárterhelésnek kitenni a kicsit. Nyugodj meg.


Viszont a férjeddel a kapcsolatototkat rendezni kéne. Legjobb lenne a párterápia, de az is sokat segítene, ha közösen lefektetnétek a szabályokat. Ha expliciten ki lenne mondva, hogy az etetőszékben mindig bekötitek, a babakocsit befékezitek ha nem fogjátok és benne a gyerek, a pelenkázón nem hagyjátok egyedül (bár az én fiam úgy is leesett, hogy 5 cm-re álltam mellette, felé fordulva, és kotortam a popsikrémet keresve) stb., és többet nem ellenőrizgetnéd. Nem tesz jót a kapcsolatnak.

jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Es hany honapos volt a fiad utolso? Lett valami komolyabb baj?
jan. 21. 22:08
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem sajnos, 1 éves kora körül volt. Lebukfencelt valahogy, egyenesen fejre esett parkettára, de út közben több "gellert" is kapott, nekem is súrlódott, szóval kisebb sebességgel csapódott be. Nem lett baja szerencsére.
jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, látta orvos, a kedve jó, valószínűleg kutyabaja.

Mindenkivel előfordulhat ilyen akár a saját hibájából, akár máséból.

Legközelebb már a férjed is jobban odafigyel erre. (Egyszer én is elfelejtettem bekötni a gyereket, igaz nem esett ki, de felállt az etetőszékben, kihordtam lábon egy infarktust)


Az én babám a buszban repült babakocsistól.. A középső ajtónál ültünk, le volt fékezve a babakocsi, 1,5 órás busz út, mi ültünk a kettes ülésben a férjemmel, a babánk meg ugye a babakocsis helyen volt közvetlenül előttünk (10 centire kb)

Egy beláthatatlan kanyarban jött szembe egy bmw, félig a mi, félig a saját sávjában.. A buszsofőr satufékezett, a bmw sofőrje is, és a babakocsi elkezdett csúszni, majd az oldalára borult. Be volt kötve, de a bal oldalát(kezét, lábát) így is bevágta. Az autó sofőrje persze vigyorogva elhajtott. Nem tudtunk utána nyúlni, olyan hirtelen történt, plusz én is megfejeltem a korlátot. A fiam cumisüvegét valahol a sofőrnél szedtük össze, a textil pelust meg 3 üléssel arrébb.

jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!