Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész nap nyüszög a tíz...

Egész nap nyüszög a tíz honaposom?

Figyelt kérdés

Nem csak most,már egy ideje tart,de mostanra kezdek elfogyni. Mindig voltak nyüszögős időszakok. Most megint az van. Egész nap figyelni kell rá,vele lenn,foglalkozni vele,vagy nyüszög. Mindent is legalább öt részletben vagy sehogyan nem tudok csinálni. Az éves is katasztrófa,lassan eszik,eszeget,van hogy háromnegyed óráig is nyammogunk. Egész nap értetek,meg hallgatom a nyüszögést. Írnék még sok mindent de nem tudom összefoglalni röviden..csak elfáradtam. Segitsegem nincs,férjem csak hétvégén van itthon. Túl vagyok már a kérj segítséget meg a mozdulj ki tanácsolom,kevés az a heti egy alkalom,de attól félek talán az sem normális,hogy ennyire nincs el a gyerekem. Gyakorlatilag egy éve nem tudok semmit nyugodtan csinálni,egy jót fingani sem...és akkor látom más meg tnaul gyerek mellett,olvas..én terhesség óta egy oldalt nem tudtam olvasni,mert napközben nem hagy,estére meg zokni az agyam (még mindig kelünk átlag négy ötször éjszakánként,mostanában van,hogy fel is ébred úgy éjjel,hogy egy órán át is olbe kell legyen). Szepa,holdallas,fogzas,isten tudja mi,ezeken is túl vagyok,hogy az legyen a fő kérdésem miért. Másnak is van ilyen gyereke,hogy nyüszög? Lehet unalmas is neki itthon,de nagyon kint lakunk a városból,kocsi nincs,nem nagyon tudunk sehova menni,mert még a busz se jön úgy..na meg hova is mennek,ha el is jutunk valahová,nem sok idő,és trappolhatok haza,mert nyüszög okelme,semmi sem jó,azonnal haza kell menni...

Kusza lett,és valszeg jön sok szuperanya is,hogy az ő gyereke nem ilyen,nekem meg minek kellett ha nem bírok vele..ahogy ezt írom,fel is borította az allolampat,megijedt most meg ordít...nem tudom sajnos az egész házat uelzembiztossa tenni és nem bírom azt sem hogy egy perc nyugtom sosem.mas is keszul megorulni?


jan. 22. 13:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
84%

Esetleg jobb idoben bebicozhattok a varosba, az altalaban lekoti a gyereket, te meg fejet szelloztetsz.


Napkozbeni alvasokkor nem tudsz kicsit feltoltodni?

Nincs gyerekes baratnod a kozelben akivel tudtok bandazni?

Nagyszulok nehanapjan?

Ha mas nincs akkor bebiszitter heti 1-2x 1-2 ora mar sokat tud adni.


Illetve - nyilvan ez is rosszanya - de zajszuros fuldugo. Hallod, de nem idegel ki annyira.


Ha melegebb lesz, az is konnyit hogy sokat lehet kint lenni a szabadban. Jatszoter esetleg?


Otthon nincs el semmilyen jatekkal? Vagy egyeb otthoni eszkozzel? (Ures dobozokba pakolas meg ilyesmi)


Eves kozben ha O jol elvan es eszeget, akkor ulj le, igyal egy kavet stb. Nalunk is 40-45 percig falatozott az elso nehany honapban, de legalabb nyugi volt :D

jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
69%
Sajnálom a helyzeted, mert a férjem nélkül nekem is hatványozottan nehezebb lenne, pedig így sem egyszerű nagyon sokszor. Tudom, hogy itt ördögtől valónak van beállítva a tv/mese nézés, de próbáltad már? Az enyémet néha, igaz nem sok időre, de addig leköti, hogy legalább egy szusszanásnyi időm legyen. Esetleg, amíg nem változik a férjed helyzete, addig a hétvégéket lehetne megpróbálni úgy beosztani, hogy amennyire lehet ki tudd magad pihenni. Tökéletes megoldást nem biztos, hogy találtok, mert a nehéz napok mindig azok lesznek, de talán kis apróságokkal lehet rajta valamennyit könnyíteni.
jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk másfél éves lesz, és sok figyelmet igényel. Én az apa vagyok, a feleségem van vele otthon, és délutánonként átveszem amennyire tudom, meg elmosogatok meg ilyenek. De a feleségemnek így is nagyon nehéz, neki külön trauma hogy egy kávét nem bír normálisan meginni egy nap. Sajnos ilyen.
jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy még mindig nekem kell etetnem..ha majd maga eszik nem fog zavarni,ha nyammog,legalább elvan.


Nagyszülő nincs,csak anyós,de az egy plusz csapás inkább..de annyira nem közel szerencsére. Bicikli ..hát nem tudom. Eleve egy jó darabig földút,ahol.lakunk..de megzoici ehhez.majd később talán.

Nem ezekkel van bajom,hanem az állandó,nonstop uzemmodbol. Alvása kiszámíthatatlan,általában alszik napközben is,ilyenkor van,hogy vele dolokmki,de ez kevés. Egyszerűen kevés,nem pótolja a nyugodt perceket,az őrült mennyiség alvashianyt...babysitter errefelé nem nagyon van,olyan lehet jönne vigyázni akit inkább nem engedek be. De itt e tsigerekig ahtoko ekfaradad is kimerültség ami gind. És nem látom a végét. Hiyg mikor tudom nyugodtan enni,mikor lesz módom,csak egy húsz percet is,de egybefüggő én olvasni..vagy csak egy tízet is..

Igen,krvara hiányzik az az én aki valaha voltam. Csak anya vagyok,csak anya. Csak az és semmi más. Kedves byolcss félek szívesen húznák karóba a magam fajtákat,pedig tudom,sokan vagyunk,csendes kétségbeesésben.

jan. 22. 13:48
 15/34 A kérdező kommentje:
Na jól tele lett hibával....remélem azért érthető.
jan. 22. 13:50
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

8as álomországban esetleg. Nem minden gyerek olyan, hogy játszol vele meg hülyülsz aztán alszik vagy csendben van.


Kedves kérdezö én átérzem. Bár nekem a férjem segít, de néha agyfaszt kapok. 4 hónapos lesz a fiúnk. Éjjel csak 1-2 er kel így mondják fogjam csak be. De cserébe nappal kapom az áldást. Állandóan kézben lenne leteszem, mert elaludt kb 20 perc üvölt. De ha hagyom magamon aludni akár 2 órát is alszik de nem ám kendőbe vagy hordozóba azt egy fenét úgy, hogy semmit ne bírj csinálni. Van, hogy mindent kipróbálok játszunk, pihenőszék, játszószék, mondókázás, éneklés, hordozgatás, ringatás, séta stb de semmi nem jó. Nem hasfájós nem refluxos nem beteg. Csak szimplán csüng rajtam egész nap. És félre ne értsen senki imádom. Nem azt kérem lerakom egész nap legyen csendbe. Annyit szeretnék hogy egy nap azért legyen egy 3 óra amikor egyedül alszik, de nincs. Most is rajtam alszik és ennyit csinálok, hogy telefonozok. Szóval megoldást sajnos én sem tudok én remélem csak jobb lesz majd idővel.

jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Ha már valaki a tv-t emlegette...youtubeon szoktam bekapcsolni néha a dancing fruit and vegetables-t (Hey Bear sensory - nem tudom, hogy pontosan mi a neve). Azt elnézi egy kis ideig. Akkor szoktam elmosogatni meg rendbe rakni a konyhát.
jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
41%

Kedves anyukák, átérzem a helyzetet, de ennél még rosszabb lenne ha egyáltalán nem lenne baba. Inkább legyen rossz 1-2-3-10 évig, csak legyen ott a gyerek:)))


Kérdező kitartást!!! Hidd el ennek is vége lesz, bármilyen hihetetlen most. Amúgy biztos vagyok benne, hogy bármilyen nehéz is a babáddal, semmi pénzért nem válnál meg tőle :)

jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
67%

A 8-as egy tipikus szuper anya.

Esküszöm az ilyet bekellene zárni.

Direkt hergel mert neki nincs önbizalma és kiéli a hülyeségeit itt másokon akik szarul érzik magukat amúgy is.

jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

16-os,na így,kb...tényleg irigylem aki annyit fog fel hogy foglalkozz vele...annyi foglalkozás a világon nincs!!

Barátnőm nem nagyon van. Eleve sokat költözünk is,de az évek alatt el is koptak. Kinek előbb lett gyereke,kinek még most sincs..nincs közös témánk. A környéken meg pláne senki. De valahogy nem is hiányzik most. Ha lenne kiszámíthatóan naponta egy két óra nyugtom,amit nem hazimunkaval vagy egyéb muszáj dolgokkal (labgyanta,koromvagas,sic!) Lehetne tölteni,hanem mondjuk tanulás,olvasás,séta csak úgy,tudnék aludni legalább hét órát -na jó,kezdetben öt is áldás lenne- egyhuzamban egy nap,de már az is,ha be tudnám fejezni amit elkezdek...ot részletben oeiszivozok,mosok fel,a gardrobot már vagy fél éve szortirozni akarom..na ja..vagy ha egyik sem,de legalább látnám,mikor lesz ennek az egésznek vége,vagy jobb..hát,könnyebb lenne. Nem tetszik az az irány ami felé haladok a beszűkültseg és a fáradtság miatt. Ami megremit,hogy bőven látom, még két,három négy éves gyerekek.mellett is ez van. Hova torzulok addig?

jan. 22. 14:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!