Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális vagy vigyem orvoshoz?

Normális vagy vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Fiam 10,5hónapos, pár napja észre vettük nála, hogy sokszor liheg, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak. Úgy veszi a levegőt, mint mi felnőttek egy kiadós futás után például. Eddig is csinálta, de pl csak akkor ha meglátott egy játékot messzebb és megindult felé mászva, szóval amikor izgatott volt. Pár másodpercig csinálja, aztán abba hagyja. Csak most furcsáljuk, hogy úgy random is csinálja, nem csak ha be van pörögve. De nem tudom eldönteni, hogy ezt csak szórakozásból csinálja vagy valami baja van. Aggódom. Valakinek csinált hasonlót a gyereke? Ha baja van, akkor mire utalhat ez a tünet?

jan. 29. 21:11
 1/6 A kérdező kommentje:
A száján kapkodja a levegőt. Így tudom leírni leginkább. Nincs bedugulva az orra tuti. Éjszaka nincs ilyen probléma, gyönyörüen veszi a levegőt. Meg amúgy napközben is, amikor nem jön rá ez a pár másodperc furcsaság.
jan. 29. 21:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg felvenni videóra, mikor ezt csinálja, és mutasd meg gyerekorvosnak.

Nálunk a doki Viberen is elérhető, igaz, hogy csak kiütések képeit (meg néha furcsa kakákat 😀), de én is sokszor küldözgetek ilyesmit, amivel nem kell egyből rohanni.

jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Én nem töprengenék, elvinném orvoshoz egyből. De lehet én vagyok a túlparázós, minden esetre én nagyon megijednék ettől.
jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyébként én is parázós vagyok nagyon, ez is ihlette a kérdést, a férjem szerint csak szórakozik a gyerek.

Én sajnos csak úgy tudom elérni a gyerekorvost, ha bemegyünk a rendelőbe. Amúgy már rég elküldtem volna neki videón. Viszont félek attól is, hogy bemegyünk feleslegesen és ott elkap valamilyen vírust. Itt még a gyerekorvosok is azt mondják, hogy csak akkor vigyük ha muszáj.

jan. 29. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! A kérdésem kiírása után 1-2napra elmúlt 😊
febr. 3. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!