Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális vagy vigyem orvoshoz?

Normális vagy vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

11hetes babám 3napja nem kakil.

Kizarolag anyatejet kap.

Aggódom :(


2014. dec. 20. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyatejes babánál az is normális, ha csak hetente kakil. Ha egyébként sem kakilt naponta 5-ször, és a közérzete sem rossz, nincs miért aggódni.
2014. dec. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kaki miatt én is aggódom mindig 😊 8hetes a kisebbik lányom.A doki szerint nem gond az 5 nap kimaradás sem,hát én azt nem vártam meg. Kapott kamilla teát én cukor nélkül adom neki,van aki cukorral. Nem sokat iszik meg belőle kb.20-30ml, aztán torna és eddig mindig sikerült a kaki!
2014. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kamillat már én is probaltam,de semmi.

A pocakja nem fáj,a szél jön tőle rendesen.

2014. dec. 20. 09:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális, nekünk is ritkán kakilt, mióta más is eszik rendesen kakil 1-3-szor naponta, míg anyatejes volt átlag heti 2-szer kakilt.
2014. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 +bloodred+ ***** válasza:

A kisfiam 3 hós kora körül (csak anyatejes volt) egyszer nem kakilt 2 hétig. Persze dokihoz már előbb vittem, de csak a 15. napon sikerült neki. Nem volt belőle probléma, és többször előfordult, hogy 10 nap után kakilt. Amikor elkezdtem hozzátáplálni, akkor persze jött rendszeresen.

Ne aggódj, 3 nap még nem gond.

2014. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem alapbol 4 naponta kakilt aztan egy idobe naponta - gondolom az igenyeinek megfeleloen valtozik a tej ossze tetele es emiatt az emeszthetosege is.

volt hogy 9 napig.nem kakilt, azt mondta a gyerekorvos 10 nap még rendben, utana johet a forralt viz, barack le, szelcso es egyebek de en inkabb maszirozram tornaztattam aztan a 9. nap este kiengedte :))

amugy ha szekrekedese van azt ugyis latod rajta mert akkor rossu kedvu erolkodik stb.

2014. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

kamilla teás hozzászólást nehogy megfogadd! cukor nélkül a kamillatea hasfogó!!! még nehezebben kakil majd ha nem teszel bele cukrot, ugyanis a cukor felel az erjedésért...


egyébként meg teljesen normális. nekem 10 naponta kakilt a babám. nem arról van szó, hogy nem tud, hanem arról, hogy nincs mit. az anyatejet teljesen fel tudja használni, nem lesz salakanyag

2014. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne aggódj!! Teljesen normális lehet, ha jól érzi magát! Szinte 100%-ban hasznosítja az anyatejet, szerencsés :) Ha rosszul érzi magát, akkor csinálj valamit, de akkor se aggódj! :)
2014. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ez a 4.hónap körül kezdődött.

Pisilni sokat pisilt,kakilni kb.5-6-7 naponta.

Én is parás voltam,úgy gondoltam nem elég neki a tejem.

Adtam neki tejpépet délután,de ettől sem volt több kaki,mert a pépből keveset mertem neki adni(fokozatosság miatt).

Ha elégedettnek tűnik akkor ne vidd sehová,majd kijön ne aggódj.

2014. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!