Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás után is elvigyem délután...

Oltás után is elvigyem délután sétálni a babát vagy inkább maradjunk otthon?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, de nem tudom mi lenne a jobb.

Kb 1 órát szoktunk sétálni.

Délelőtt kapja a 2 hónapos oltásokat.

Nem tudom nem baj e, ha pl belázasodik, én meg mondjuk épp kint tologatom.


jan. 30. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ nyitott lesz-e rá. Az én fiam végigordítja az utata az oltás után hazáig, így kocsival viszem, mert a babakocsival hosszabb az út. Illetve utána 2 napig nyűgös néha lázas is. Szerintem nézd majd meg hogy érzi magát jól viselie-e. Úgyis látod, ha nyűgös aztán akkor nem viszed. Vagy, ha attól megnyugszik és nem lázas szerintem nyugodtan viheted akkor.
jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk simán ment minden 1-2-3 órát is kinnt lehettünk.
jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha lazas (betegseg miatt ), akkor is kell a friss levego, lehet setalni. Pont, hogy a friss levego tisztitja at a testet, veret, tudejet , jobban gyogyul.

Ez a nem megyunk ki ha lazas az orokmozgo toddlerekre vonatkozik akik ugralnanak vegig.

jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat mostmar elvinnem az 1 evesemet, de pont a 2 honapos oltasok + rota oltas kombo utan 2 hetig ejjel nappal sikitott, ugyhogy akkor nem vittem volna.
jan. 31. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én vittem a kicsit, kicsit aluszékony volt aznap, más baja nem volt. Szerintem meglátod hogy fogja érezni magát. Az enyém oltás után pár percet sírt csak. Kézben megnyugodott és simán be tudtam tenni babakocsiba sírás nélkül, úgyhogy a hazaúttal sem volt gond.


Na a nagytesója a 2 hónapos oltás után sírt. Nagyon. Kézben vittem haza, a férjem meg tolta az üres babakocsit. Nem kockáztattam meg délután a sétát.

jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!