Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak 5-6 hónapos lehet...

Miért csak 5-6 hónapos lehet a babát hálózsákban altatni?

Figyelt kérdés

Szakkönyvben olvastam, és bocs, de lövésem sincs, hogy vajon miért?!

Mert méretben lehet kapni nagyobbakat is, sőt, én is abban nőttem fel, mégis itt vagyok.

Szóval, tippek???? 4 hós a babám


2010. okt. 23. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Ha már fel tud állni, vagy kiszáll az ágyából eleshet benne, vagy miért?

Én vagyok az ellenpélda, 2,5 éves kislányomat ismét hálózsákban altatom, mert lerúgja a takarót magáról. Még találtam ekkorát, de ha így folytatja, akkor akár varratok is nagyobbat. Még nem esett el benne, tud benne tipegni. Bár ha felébredt, általában kiabál, és nem indul el értem.

2010. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én két és fél éves fiam is hálózsákban alszik, mert különben egész éjszaka takargatni kell, reggelre pedig jéghideg keze-lába...
2010. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Én az enyémeket 3-4 hós koruk után még két évesen is abban altattam. Amikor már felálltak,akkor olyant varrtam nekik,amiben tudtak mozogni is.
2010. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hálózsatyiban alszunk,egy éves.Ha anélkül alszik,akkor felébred éjszaka.Ilyenről még nem is hallottam..Lassan már tényleg semmit nem lehet.
2010. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a lanyom 8 hos mult es halozsakban alszik.81-86 cm hasznaljuk most (81 cm a lanyom)

Lattam egeszen nagyokat is!!!

2010. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évesem is abban alszik, különben lerúgná a takarót magáról. De még hálózsákban is képes átjönni hozzánk reggel, úgyhogy ez nem akadályozza a járásban.
2010. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél neki hálózsákot, pláne, ha kitakarózik éjjel. Egyébként 13 hónapos a kisfiam, és a hálózsákban körbe bejárja az egész ágyat, tök szépen lépked benne, nem esik el!
2010. okt. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! A mi 22 hónapos fiúnk is hálózsákban alszik. Nem nagyon zavarja a dolog, simán járkál benne a lakásban.
2010. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!