Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig tudtátok...

Mennyi idős koráig tudtátok hálózsákban altatni a gyerkőcötöket?

Figyelt kérdés

Csak most úgy eszembe jutott,hogy 2 éves a kislányom,még rácsos ágyban alszik és hálózsákban.Ez most még így olyan nyugtató,hogy nincs azzal gond hogy kitakarózna. :)

Kiváncsi lennék Ti meddig tudtátok hálózsákban altatni...


2010. febr. 18. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én fél éves koráig. Aztán volt egy hosszabb szünet, úgy kb. 6-7 hónap (tavasz és nyár) és utána már nem tűrte meg magán soha. Pizsamában alszik és téli paplannal. 15 hónapos.
2010. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor én egész szerencsés vagyok még... :)
2010. febr. 18. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja, csak ne "törd meg" a szokást, mint én, és akkor sztem sokáig tudjátok majd használni a hálózsákot :)


Barátnőm kisfia 4 éves, még abban alszik, a lábrésznél ki van vágva, ha felkel, akkor tudjon menni :)

2010. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:)

Hát igen csak ugye azért nyáron eddig se volt neki,és télen meg igen.Remélem a következő télre nem makacsolja meg magát,habár kinézem belőle... :)

2010. febr. 18. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
MI is úgy jártunk, hogy jött a nyár, és akkor egy szál pendely, majd ősszel nem volt hajlandó zsákot felvenni, ha ráadtuk, letépte magáról, elszakított vagy kettőt is, letépte a gombot stb. :o) vagy csak egyszerűen kibújt elalvás előtt (egyedül hagyjuk, és úgy alszik el). MI vettünk neki egy felnőtt takarót, eleinte két oldalt betűrtük a matrac alá, így félig olyan volt, mint egy hálózsák, de most már rendesen használja takaróként... Sokszor kitakarózik, mi a pizsama alá egy kombidresszt is adunk, így nincs kint a dereka. És nekünk is még rácsos ágy (2,5 éves), a kivehető rácsokat is követeli, hogy tegyük be, szóval kis ágy még nem lesz egy darabig...
2010. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Végre valaki akinek még rácsos ágyban alszik a gyereke... :)

Mostanában olyan sokat olvastam ezen az oldalon ilyen témát,és már kezdtem úgy érezni,hogy csak az én lányom alszik rácsos ágyban! :) Sokkal kisebb gyerekek már rendes kiságyban alszanak.

Bocsi ez nem a kérdéshez tartozott,csak úgy megörültem :)

2010. febr. 18. 23:02
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányom 21 hós koráig aludt hálózsákban.Akkor ugyan is teljesen szobatiszta let,és éjjel mikor felébredt pisilni bajos volt még a hálózsákot is lehúzni róla.Az ágya´t 19 hósan alakítottuk a´t,eggyik rácsos oldaslát teljesen levettük e´s kapott oda leesésg´tlót,(nagyon az ágy szélén alszik,+forgolódik).24 hósan költöztünk,és akkor lett teljesen levéve a rács.A leesés gátló mardt.
2010. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyik lányom 10 éves koráig aludt zsákban,akkor már nem akart,így a kisebbik lányom is kijelentette,hogy bizony ő sem alszik tovább abban,ha a nővére nem.Ő akkor volt 8 éves:)A pici fiam most 15 hónapos,remélem ő is sokáig alszik majd zsákban.Soha nem volt probléma a nyári zsákmentes idő után,sőt! volt olyan nyár,amikor 20 fok volt a lakásban,annyira lehűlt az idő,én akkor is zsákba dugtam őket.Soha nem az évszakot néztem,hanem a szobahőmérőt:)
2010. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a többi választ is! :)
2010. febr. 19. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!