Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tudtátok hálózsákban...

Meddig tudtátok hálózsákban altatni a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Lányom 16 hós, újszülött korától hálózsákban alszik, állandóan forgolódik,a takaró nem maradna meg rajta. Fel tud benne állni, sőt valamennyire járni is tud benne. Még kiságyban alszik, de nemsokára meg szeretném próbálni, hogy már rendes gyerekágyon aludjon. Félek, hogyha onnan önállóan le tud jönni majd hasraesik a hálózsákban. az sajna nem jó ötlet, hogy jól öltöztessem fel, mert az elalvási és az ébredési szobahőmérséklet között akár 6-7 fok különbség is van.

Mik a tapasztalatok hasonló esetben?


2009. dec. 15. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a fiam kb 3 hónapja alszik kezes-lábasban. végig cipzáras, puha, meleg. előtte hálózsák. azért váltottunk, mert kiságyból gyerekágyba került.
2009. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan még csak 8 hónapos múlt a fiam, tehát még nincs saját tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Viszont örököltünk a nővérem fiairól(3) olyan zsákot, aminek az alján ki van vágva egy-egy rés a lábaknak. Csak annyira bontotta fel a varrást, hogy a lábfejek átférjenek, de a bokáknál feljebb ne csússzon a zsák. Ők így oldották meg ezt az időszakot.

Remélem segítettem, vagy legalább továbbgondolható az ötlet!

2009. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! én is gondoltam már a lábkidugósra, csak éppen a lányom lábszára olyan vékony, hogy amin kifér a lábfeje az jóformán combig felcsúszna.:-)Bár ha térdzoknit adnék alá...
2009. dec. 15. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is kezeslábast hsználunk szinte születése óta.Egyszerűen nem tudja elviselni a hálózsákot.Most 12 hónapos, ha felkel fel is áll és ő abban nem tudna.
2009. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg el nem hagytuk a pelenkát.21 hónapos koráig......
2009. dec. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!