Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy oldja meg a baba...

Ki hogy oldja meg a baba etetését utazás közben? Mert egyrészt az autóban is megoldás kéne rá ami viszonylag egyszerűbb, mert tudok adni neki üveges,gyümis babaételt amit ugye nem kell melegíteni. De az ebéddel már picit gondban vagyok.

Figyelt kérdés

febr. 1. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mi üveges bébiételt adtunk és nem cifráztuk. Vannak húsosak is.
febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
87%
Mi is így csináljuk mint az Előző. Néha viszünk baba csipszet, vagy ilyen kubus gyümölcs püréket.
febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Tapszer vagy bebietel, attol fuggoen, hogy mennyi idonk volt megallni.

De ha nagyon hosszu utra mentunk, akkor egyszer biztosan megalltunk egy etteremben is, ott meg tudjak melegtieni a babakajat is.

febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy felcserélődött ilyenkor a meleg és a hideg étkezés: ebédre mondjuk banán és anyatej (sokáig szopott), vacsorára meg már olyan helyen voltunk, ahol kaphatott meleg ételt. A másik megoldás, hogy út közben megálltunk valahol enni, ő pedig kapott a mi ebédünkből. Pl. húslevest rendeltem. Tápszeres ismerős meleg vizet vitt magával termoszban és azzal melegítette meg a tápszert. Gondolom, az üveges bébiételt is meg lehet így oldani.
febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi rengeteget utaztunk a beteg babánkkal Pestre autóval, majd inkább vonattal.

Bárhol megmelegítik az üveges kaját,ha veszel valamit,pl egy teát,kávét a férjed, vagy valami.


Szoptatni majdnem bárhol lehet úgy is,hogy ne vegyék észre. Nagyobb gyereket is állva szoptattam, így nem értem semmihez (pl Pesten a baba-mama szobák nagyon koszosak voltak).

febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Út közben többnyire szoptattam, ha megálltunk valahol.
febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban megalltunk ebedelni, ha hosszan utaztunk.

Tizorai/uzsonna: zabgolyo/zabkeksz (lehet zoldseggel, gyumolccsel), banankenyer, muffin (sos, edes), fasirtgolyo, tocsnivariaciok, sajtok, magvak, gyumolcsok

Vagy szoptatas.

Innivalonak viz.


mindig megalltunk enni.

febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

attol fugg mennyi idos a babad, illetve miket eszik.

mi egy 10 oras utat csinaltunk vegig a 8 honaposommal, volt termoszban neki tapszer, azt kitoltottem cumisuvegbe pihenohelyen megallva amikor szukseg volt ra, illetve volt keznel bebietel, eloke, kiskanal, illetve babaviz is ha megszomjazna, ami ugye forralas nelkul adhato bontas utan.

febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!