Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mertetek először közössé...

Mikor mertetek először közösségbe menni kisbabával?

Figyelt kérdés
Nemsokára 3 hónapos lesz a babám, és szívesen járnék vele ringatóra, kisbabás jógára, de kicsit tartok tőle, hogy ebben a vírusos időszakban összeszedünk ott valami nyavalyát. Ti mikor mentetek először ilyen helyekre?
febr. 2. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
2,5 honapos koraban mar rendszeresen vonatozott is.
febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Három hetesen.

Már írtam is választ ide erről egyszer

Anyák napi műsorára mentünk az iskolába a nagylanyomnak.

50 ember volt kb körülöttünk.

Végig aludta az egészet, és nem kapott el semmit senkitől.

Azóta rendszeresen jártunk/járunk vele mindenhová.

febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

3 hónaposan baba-mama tornára. De ma láttam egy 4 hetes babát is a tornán.


Arra figyelj, hogy neki még sok lehet az inger, úgyhogy altasd előtte, ha tudod, etesd meg és utána is rögtön tudjatok aludni menni. Közben meg ha teheted ne rázd neki a csörgőket, hanem öleld magadhoz inkább.


Szerintem talán a jógán kevesebb inger van, ha a tanár nem kapcsol zenét, mint a ringatón.

febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3 hetes korától kellett hordani a gyereksürgősségire. Ott kontrollálták.. 5 éves koráig. Nem volt választásunk. És egész nap ott voltunk,nem 1-2 órát. 8-17-ig.
febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6 hetesen voltunk vele vásárolni, parkba, stb.
febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

1 hetes.

Nem mondod, hogy 3 honapos es meg nem vitted kozossegbe ??? Az szep.

febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Én is 1 hetesen vittem először bevásárlóközpontba. Azután is jött velünk mindenhova.

Nem is értem ezt a parát, nekünk a kórházban az orvos mondta, hogy már az első napoktól kezdve lehet vinni mindenhova. Azt is mondta hogy pont azzal cseszik el a szülők h nem viszik sehova, azért lesz később allergiás mindenre meg nulla immunrendszer. Mi egy nyugati országban élünk, itt nincs ez mint otthon h 3 hónapos koráig a lakásból se viszik ki szinte. Ugyanúgy mennek a kis csecsemők is mindenhova, ettől semmi bajuk nem lesz.

febr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, hatalmasat artasz ezzel neki, azt ugye tudod ? Semmi immunrendszere nem lesz , aztan majd jossz ide hisztizni par ev mulva , hogy az ev osszes napjan beteg.


Ha nem engeded senkinek sem, hogy puszilgassa az arcat, ossznyalja, rakohogjon, ratusszentsen, az egadta vilagon semmi baja nem lesz.

Par NAPOS kortol lehet vinni egy babat barhova. Hacsak nem betegen szuletett.


En is Nyugati orszagban lakom mint az elozo kerdezo, playgroupba jartunk par hetes koratol. Volt egyszer egy anyuka, kedden jott a naggyal a playgroupba, es hozta az ujszulottet aki 2 napja, azaz vasarnap szuletett. Hozta minden gond nelkul a 2 napost.

Csak rosszat teszel, ha bezarkoztok, semmi ertelme.

febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
Covid es Infl.jarvany van, en nem vinnem sehova tavaszig,ha nem muszaj. Rsv be bele is halhat. Nem az a sok nagyokos fog a korhazban ulni vele,hanem te...
febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Pont attol fog benyalni mindent, mert a nagyokos 9-es nem viszi szerencsetlent sehova.
febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!