Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyerekzar valt be...

Milyen gyerekzar valt be nektek szekrenyekhez es fiokokhoz? Magneses vagy a hagyomanyos, kivulre ragaszthato? Konkret tipus?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnenk venni valamilyen szekreny-es fiokzarat, csak kicsit elvesztunk a kinalatban.

Tapasztalatok, konkret termekek is johetnek😊


febr. 2. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
A hagyományosat simán kinyitotta, a másik szerintem mégkönnyebb lehet
febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Nálam a tanítás és nevelés vált be.
febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Amerikai konyhas nappalink van, nem tudom atpakolni az egesz konyhat ugy, hogy biztonsagos legyen.

Nyilvanvaloan az ember tanitja a gyermeket, de egy 8 hos meg nem erti, hogy miert ne nyitogassa a szekrenyeket es huzza magara a targyakat :)

Zarak erdekelnek csak, nem ezek a hasznos tanacsok, koszi😊

febr. 2. 16:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mágneses. A konyhában eleve mágneses az összes alsó ajtó. Az előző tulaj hagyta ránk, eleinte utáltam, de már értem. :D Mivel erősen kell meghúzni, még nem tudja kinyitni a másfél éves lányunk. Az alsó fiókokban olyan cuccok vannak, amiket pakolhat, a felsőket nem éri fel.

Konkrét gyerekzár csak három ajtón van, a mágneses, beakadód fajtát használjuk, a mágnes olyan magasan van a hűtőn, hogy a gyerek nem éri el. Nekünk bevált.

febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mágneses a legjobb, de nem mindenhova való.
febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi nektek! Es hova nem valo? Tudsz esetleg peldat mondani?
febr. 2. 18:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pl: nem minden fiók kialakítása olyan, hogy fel lehet ragasztani. A nappalinkban lévő komódnál pl csak a felsőnél volt hely. A konyhainál meg pont az alsók kialakítása volt olyan, bár oda pont nem tettünk. Ajtós szekrényekre gond nélkül jó volt.
febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2, mit kotekszel?
febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
A kialakításon felül szerintem használatban sem jó, ha egy nap 146-szor kell kinyitni, az agyamra menne, hogy mindig hurcibálni kell a mágnest magammal és nyitogatni. Valamikor nem is sikerül elsőre eltalálni a helyét, játszadozom vele pár másodpercet, hogy kinyíljon, gyakran nyitogatott helyen nekem nem lenne praktikus.
febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hat, az igaz, hogy szinte az egesz konyhaban napi ezerszer nyitogatjuk a szekrenyeket…de gondolom, aki otthon foz es otthon is van a babaval, hasonloan cselekszik :D

A magnes a huton lenne, ami pedig a konyhaban van,messzire nem kell nyulni erte.

De talan a sima zar praktikusabb lenne? Ahh, nem tudom, nehez kerdes :D

febr. 2. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!