Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van meg valaki, aki nem...

Van meg valaki, aki nem szereti/ szerette az atlapolos bodykat? Vagy barmilyen egyeb babaruhat, amit altalaban imadnak, de nektek nem jott be?

Figyelt kérdés

Nekem minden ismerosom ajanlotta, hogy mindenkeppen azt vegyek, mert az egy megvaltas, egyszeru lesz oltoztetni az ujszulottet.

En hulye jol be is vasaroltam beloluk, aztan kb 1 het utan meg is szabadultam toluk es vettem hagyomanyosat.

Szerintem sokkal tovabb tartott raadni a gyerekre, foleg komasan az ejszaka kozepen esetleg, egyszerubb volt nekem a sima.

Raadasul en sokaig a laba felol huztam fel a bodykat, igy nem zavarta a babat sem, mert nem a fejenel matattam.

Csak kivancsi vagyok, hogy mas is volt-e igy, de mas peldat is irjatok nyugodtan 😊


febr. 3. 14:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%

Én szetetem átlapozós bodyt. Az én gyerekemre a lábán keresztül fel nem húznád a bodyt. Utálja és ordít. Férjem próbálta. A fejénél engedi még gagyog is közben.

Én a kézvédővel vagy kesztyü vagy mi a neve, hogy ne karmoljon. Vettem csomót és addi csesztette levette és telibe karmolta az arcát. Alig vártam, hogy lehessen vágni a körmét. De felesleges lett a pólya is. Nem maradt meg benne..

febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Lábától felhúzni a body-t?! 🤔😅


Amugy utáltam. 1et kaptunk, 1x ráadtam és ki is dobtam.

febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is "bedőltem" első gyerekkel és ugyanúgy utáltam. Férjem se boldogult vele. Mindkettőnknek ezrszer könnyebb volt a sima borítéknyakú body.
febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

2-es, igen, siman! Nekem se jutott volna eszembe magamtol, de egy baratnom ajanlotta es masodpercek alatt fel tudod oltoztetni igy. O mar 4 gyereknel kitapasztalta, hogy a legkonnyebb es nalam is igy volt vegul.

Egyebkent nagyjabol csak 2,5 hos koraig oltoztettem igy, utana mar rendesen. De szamomra megvaltas volt, mert picikent nagyon nem szerette, ha a fejenel matatok, szoval ezzel elkerultem egy nagy adag sirast minden oltoztetesnel😅

febr. 3. 15:09
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is utáltam az atlapolos bodykat. :D nekem ilyenek voltak a plüss rugik még amiket kb az első héten tettem el miután megszületett. Hiába volt december ömlött a víz a gyerekről ha ráadtam.
febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szerettem az átlapolóst. Nem is vettem, de párat kaptunk, adtam is el az első próba után.
febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

Hát meg kellett néznem a google-ban,mi a nyavalya az az átlapolós body. Soha nem láttam még olyat. A lányom 7 éves,csaj normál bodyja volt.

3 éves koráig hordott body-t.

febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Illetve eszembe jutott meg a hagyomanyos atmeneti-teli babasapka, megkotovel vagy anelkul. Egyszeruen nem volt tokeletes nekunk sehogy, igy mi csak ezeket az urhajos sapi vagy balaklavat hasznaljuk, amibol csak az arca log ki ugye, igy tokeletesen vedve van a nyaka es a fule is.
febr. 3. 15:20
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Amit utálok, a láb nélküli rugikat. Nem is értem. Hamar leeúgják a zoknit, ha meg belehúzom, tök vastag lesz boka részen, tuti, kellemetlen.
febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9-es, hordozashoz nagyon hasznos egyebkent, mert igy nem feszul a laba. Illetve ha a gyerkoc szeret zokni nelkul aludni, ahhoz is 😅
febr. 3. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!