Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van meg valaki, aki nem...

Van meg valaki, aki nem szereti/ szerette az atlapolos bodykat? Vagy barmilyen egyeb babaruhat, amit altalaban imadnak, de nektek nem jott be?

Figyelt kérdés

Nekem minden ismerosom ajanlotta, hogy mindenkeppen azt vegyek, mert az egy megvaltas, egyszeru lesz oltoztetni az ujszulottet.

En hulye jol be is vasaroltam beloluk, aztan kb 1 het utan meg is szabadultam toluk es vettem hagyomanyosat.

Szerintem sokkal tovabb tartott raadni a gyerekre, foleg komasan az ejszaka kozepen esetleg, egyszerubb volt nekem a sima.

Raadasul en sokaig a laba felol huztam fel a bodykat, igy nem zavarta a babat sem, mert nem a fejenel matattam.

Csak kivancsi vagyok, hogy mas is volt-e igy, de mas peldat is irjatok nyugodtan 😊


febr. 3. 14:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz.
febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretem a borítéknyakú bodykat, de azért az átlapolóssal is elboldogulok. Jó, a patentos nyakú meg jobban zár. Aki nagyon nem csípi az átlapolóst, az a férjem. Mire minden patent helyét megtalálja egy izgő-mozgó (esetleg síró) gyereken, idegbajt kap, hogy ki tervezett ilyet :). A borítéknyakúnál én is szerettem, hogy lefelé is le lehet húzni a babáról. Nálunk mindkettőre jellemző volt az anyatejes időszakban a robbantott pelus, néha hátközépig kakisak lettek. Na, azt nem szívesen húztam le a gyerekről a fején át.
febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Egyebkent en mindenkit felpontoztam, nem ertem a lepontozasokaz, itt nincs jo vagy rossz valasz.

Na mindegy.

febr. 3. 15:51
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Picikkel dolgoztam már akkor se volt szimpi, sajátnál el is kerültem amennyire lehetett az átlapolóst. De rugdalozót se használtam sokáig,pizsinek max. A másik a bugyi pelenka,volt aki tudta utálom,de csak azért is hozott mert hát bár neki nincs gyereke dehát olyan jókat mondanak nem létezik,hogy nem szeretem. Hát nem. :D Másodiknál vissza is küldöm azonnal.
febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én szerettem, de csak egy rövid ideig, kb. 3 hos korától jobb volt a sima body.
febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én imádtam, vérzett a szívem, mikor kinőtte az utolsó méretet is.

Amit gyűlölök, a lábfejes rugi. Vagy feszült a gyerek lábán a lábfej rész, vagy annyira bő volt, hogy kihúzta belőle a lábát, és visított, mert beleakadt. Miután megtanult járni, egyenesen életveszély volt. Szerencsére nem kaptunk túl sokat, de volt, aki megrögzötten mindig ilyet hozott neki. Egy idő után bontatlanul eladományoztam.

A pokolban pedig külön bugyrot állítanék annak, aki kitalálta azt a rugit, ami csak alul, a láb között patentos, és az egészet át kell húzni a gyereken.

febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
63%
Sztem legjobb az átlapolós, nekem nagyon bejött :)) én a másiktól őrültem meg :))
febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Sosem próbáltam. Valahogy nekem ránézésre nem volt szimpi, így nem is vettem.
febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Én se szerettem. Első babásként még igen, második babánál nyűg volt és szét se szedtem csak a nyakánál, az átlapolós body-t a fején húztam át, mert 1000x gyorsabb volt.

Egyedül orvosnál volt praktikus, azért vettem 2 darabot. Ha meghallgatja legalább elég szétszedni, nem kell az egész body-t lehúzni a babáról.

febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mi is utaltuk.
febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!