Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van meg valaki, aki nem...

Van meg valaki, aki nem szereti/ szerette az atlapolos bodykat? Vagy barmilyen egyeb babaruhat, amit altalaban imadnak, de nektek nem jott be?

Figyelt kérdés

Nekem minden ismerosom ajanlotta, hogy mindenkeppen azt vegyek, mert az egy megvaltas, egyszeru lesz oltoztetni az ujszulottet.

En hulye jol be is vasaroltam beloluk, aztan kb 1 het utan meg is szabadultam toluk es vettem hagyomanyosat.

Szerintem sokkal tovabb tartott raadni a gyerekre, foleg komasan az ejszaka kozepen esetleg, egyszerubb volt nekem a sima.

Raadasul en sokaig a laba felol huztam fel a bodykat, igy nem zavarta a babat sem, mert nem a fejenel matattam.

Csak kivancsi vagyok, hogy mas is volt-e igy, de mas peldat is irjatok nyugodtan 😊


febr. 3. 14:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
32%
Sosem vettem, de igazabol nem is lattam . Ez valami magyar divat , mert itt tenyleg nem hallottam meg rola.
febr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekünk bejött az átlapolós, főleg az első pár hétben. Olyan ijesztő volt a

áthúzni azt a kis törékeny fejét a body nyakán. Mostmár nekem mindegy, férjem még mindig jobban szereti azt 3 hós babánál is.

Ami sok van-volt, az a kantáros naci, na azt egyszer adtam rá egy kép erejéig, de nem használtuk amúgy. A legelején a talpas rugikat se, pedig abból is sokat vettünk, mert mindenki mondta, hogy milyen jó meg praktikus stb., de ugyanez volt, mint amit valaki irt, hogy vagy rövid volt, vagy behúzta a lábat és beszorult, vagy túl nagyok voltak a lyukak a patentok között.

Viszont most az a pizsije, az f&f egyik fazonja nagyon szépen áll rajta.

Kiskesztyűt se használtunk, ordított amikor ráadtam. Meg a bundazsákot is utálta.

febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jobban bejött az átlapolós body, mint a sima az első hetekben. A terhesség alatt sok ittenihez hasonló véleményt/tapasztalatot olvastam, így a sima csónaknyakús bodykból vásároltam be. Szerencsére vettem pár darab átlapolóst is. Hát az első hetekben a simákat csak akkor használtam, amikor elfogytak a tiszta átlapolósaim. Később arra álltam rá, hogy 62-es és 68-as méretből a hosszú ujjú bodyjaink átlapolósak, a rövid ujjúak pedig csónaknyakúak legyenek.


Képeken és boltokban mindig nagyon tetszettek az ilyen cuki szőrös kantáros rugdalózók. Na, talán kétszer, ha rászenvedtem a babóra ilyet. Jól néz ki, de nem praktikus, mert a legtöbbnél csak alul van patent és át kell gyömöszölni a babát rajta. :(


A karmolás elleni kiskesztyű nálunk nagyon bejött az első hetekben -- amikor csak lehetett rajta volt.


A vastagabb rugdalózókkal volt még bajom, egyszerűen nem tudtam, hogy mikor lenne ideális ráadni. Egyszer volt rajta ilyen, de akkor nagyon melege volt szegénynek.


Nálunk a sok bukás miatt az a ruhakombináció vált be, hogy legalul rövidujjú csónaknyakú body, felette rékli/kardigán/átlapolós felső/kocsikabát/pattentos pulcsi és a lábára széles derekú pocaknadrág. Ez a ruházat azért jó, mert ha átázik a bukás miatt a kardigánja, akkor elég csak azt átcserélni -- a pocaknadrág maradhat. De mire rátaláltam erre a kombóra. Ejj...


Amitől meg egyenesen rosszul vagyok az bármilyen babaruha farmer anyagból.

febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ó igen, a baba farmer. Kaptunk egy olyan kemény kantáros nadrágot, ami szerintem megáll a saját lábán. Én felnőttként sem szívesen húzok fel ilyen merev anyagú farmert.
febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!