Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról? Jó lenne a babának 1-1,5 éves koráig? Link csatolva.

Figyelt kérdés
Http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/26180? storetype=webstore&store=-1&pageno=3
2010. okt. 24. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Újszülött kocsinak tök jó, és szép is. Sport babakocsinál viszont a 11 kg soknak tűnik, mikor már emelgetni, hordozgatni is kell babával együtt. + télen használt sport babakocsinál sztem jó, ha van az ülőrésznél kétoldalt, a baba derekánál "szélvédő" rész.
2010. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem kell tömegközlekedned vele vagy lépcsőzni akkor jó, bár én a kerekei miatt ha falun laksz nem venném meg. Városba jó de kavicsos falusi útra nem. 11 kg a súlya plusz a babádé aki 1 évesen kb 10 kg lesz, így nem tudod cipelni.
2010. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én legközelebb ilyet vennék, szerintem tök jó. De tényleg csak akkor, ha nem kell lépcsőn, aluljáróba fel-lecipelni, meg tömegközlekedni vele.
2010. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!