Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam át a tápszer...

Hogyan szoktassam át a tápszeres vacsoráról kenyérre, felvágottra, stb?

Figyelt kérdés
1 éves kislányom 5x eszik egy nap reggel és este tápszer v tejpép de szeretném fokozatosan kiváltani vagy ez még nem szükséges?
2010. okt. 24. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt egy órával kínáld meg vele, de kapjon utána tápszert is, esetleg kevesebbet fog belőle inni. De még nyugodtan meghagyhatod, jó ha kapja.
2010. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Totálisan egyetértek az elsővel. Fürcsi előtt adj neki egy kis szilárd kaját, szendvicset, akármit, amit ti is esztek (ha vacsiztok), és fürdetés után, közvetlenül lefekvés előtt adj neki tápszert vagy junior tejitalt. Így valószínűleg kevesebbet fog meginni belőle, de nem baj az, ha azt kap még egy ideig, minden nekik szükséges ásványi anyagot és vitamint tartalmaz.
2010. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző két válaszolóval. Ne vond meg tőle a tápszert, az csak a javára válik.
2010. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! 22 hónapos a kisfiam, és Ő is vacsorázik szilárd ételt, és fürdés után pedig kap tápszert.
2010. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tehát akkor végülis 6x eszik?!
2010. okt. 24. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Már 2 éves a lányom, de reggel és este még kap tápszert. Megszokta...Ébredés után 120 ml, aztán kis reggeli kb egy óra múlva. Este vacsi, aztán fürdés után attól függően mennyit vacsorázott 60-120 ml. Sokszor csak a megszokás miatt kell, kajcsinak hívja és anélkül nem tudna elaludni. Tej, kakaó és hasonlók ilyenkor nem jók csak ez. Kárára nem válik, ráadásul vékonyka is a lányom, úgyhogy ez van.

szerintem ha vacsoráztatod csökkentheted a mennyiséget (én azért tettem mert már nem fért olyan sok a pocijába és nem is itta meg mindet, meg minek terjeljem éjszakára), de ha igényli elhagyni nem kell. Olyan ez szerintem, hogy én meg kávézok reggel sokszor az íze kedvéért.

2010. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!