Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet buta kérdés. Azt tudom...

Lehet buta kérdés. Azt tudom hohy mogyorót nem szabad adni a kislányomnak. És mogyorókrémes kenyeret?

Figyelt kérdés
Kérlek ne hurrogjatok le,még nem adtam neki,csak nem tudom lehet-e,ezért kérdem.Amúgy 13,5 hónapos a kislányom.Csak normális válaszokat kérnék,előre is köszönöm.
2010. okt. 24. 16:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
de jobb lenne ha te sem ennél ilyen hízlaló trutyikat.
2010. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki nutellás kenyeret. az enyém is eszik, és imádja, semmi baja nincs tőle! Sőt! egy dietetikus is ajánlotta, hogy nem halálos méreg! :-)
2010. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!Azóta már kapott és imádja.Persze először csak keveset,hogy nem-e allergiás rá,hisz még nem kapott ilyet,de nem hál Istennek.Köszönöm mégegyszer!!

10.24 17:02-esnek:nem azt kérdeztem mi mennyire hizlal,és ha szerinted trutyi akkor te ne edd,de ne oszd az észt.

2010. okt. 27. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!