Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos baba a földön, ti...

4 hónapos baba a földön, ti hogy csináljátok/csináltátok?

Figyelt kérdés
A játszószönyegről most polifoam szőnyegre váltottam hogy ezzel is segítsem a mozgásfejlődését. Kereken 4 hónapos. Most ott tartunk hogy oldalra fordul már, es próbálkozik a teljes átfordulással is, bár sztem eltart még egy dbig amíg tényleg sikerülni fog neki. Szeretnem hogy sokat legyen a földön, a gond viszont, hogy nincs el sokáig, ha én is ott vagyok akkor jóval tovább bírja, de ha egyedül hagyom, 5 max 10 perc után ordít es követeli h vegyük fel. Legszívesebben egész nap cipeltetné magát. Olvastam itt különböző véleményeket, van aki hagyja ordítani a babát, van aki hordozza otthon is. Ti hogy látjátok, melyik a helyes megoldás?
febr. 22. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ott ütem mellett, és szerencsés vagy nekem az 5 éves sincs el egyedül 10 percet, csak ha valami rosszban sántikál
febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hat a 10 perc az nagyon ritkán van :)))))
febr. 22. 18:31
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

4 honapos !

Tudod mikor varhato el, hogy 5-10 percig egyedul ellegyen ?! 3 evesen !!


Persze, hogy ott ultem mellette... vegulis azert vagy gyeden.

febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd egyedul? 🤷‍♀️Ez ilyen. Persze nyilvanvaloan muszaj az embernek enni-inni-pisilni stb, akkor en is ott hagytam vagy betettem az adamoba, amig gyorsan elrendeztem magam, de pl enni is a foldon ettem mellette..:D

Egyebkent meg a mai napig igy van nalunk, hogy teljesen jol elvan a foldon, de muszaj, hogy ott uljek a kozelben, kulonben nyafizik (9hos).

Fozni pl regebben ugy foztem, hogy hordozoban volt a hatamon. Most nem marad meg ugy, de mar ul, igy az etetoszekben van a konyhaban es szerencsere elnezelodik, jatszik, mikozben fozok.

Kreativnak kell lenni :D

febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Olvastam jó néhány választ, ahol azt írták hogy hagyták sírni mert így egy idő után megszokja…
febr. 22. 18:39
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Akinek van szive szandekosan! hosszu ideig sirni hagyni a babajat, azt nem is tudom minek nevezzem. Borzalom.

Nyilvanvaloan ha elmesz pisilni, megcsinalsz magadnak egy szendvicset, mittudomen es addig az 1 percig sir, oke, ha valamit muszaj, akkor muszaj megcsinalni.

De hogy lefozz egy 3 fogasos kajat meg kitakaritod kozben a hazat es a baba 3 oran keresztul ordit…ez nem oke.

febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

"így egy idő után megszokja…"

Persze, hogy megszokja azt, hogy NEM számíthat rád, azt hogy hiába sír...ezért hallgatnak el, mert rájönnek, hogy felesleges, hisz senki se szereti őket.

febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Ott kell ülni mellette.

Fiam egészen addig igényelt engem a nap minden percében amíg nem tanult meg önállóan stabilan járni.

22 hónapos most, és most már elvan nélkülem igaz, nem hosszú ideig most sem.

A sírni hagyas egy undorító dolog (nem arról beszélek, hogyha valaki addig hagyja a babát sírni amíg mondjuk elszalad pisilni.hanem arról mikor valaki szándékosan hosszú ideig hagyja sírni a babát)

febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A sírni hagyásnál nincs undoritóbb. Fejleszti a tüdejét meg ilyen baromságok. Nekem sincs el egyedül a fiunk és néha baromi nehéz de max egy pisi, kajálás idejére hagyom magára járókába beteszem. Van kibírja van amikor nem és sír, de akkor sietek vagy az a szerencse amikor mindketten itthon vagyunk akkor nem kell kapkodni egyikünk vele van másikunk eszik stb. Ott kell vele lenni, hogy tudja számithat ránk.

Mi is most váltottunk a földre, hogy legyen nagyobb helye mozogni.

A cipelés. Hát ott is két tábor van. A fel ne vedd, mert "kézhez szokik" meg a felvesszük hordozzuk. Hát mi az utóbbi vagyunk. Mutogatjuk neki a lakást, sétálgatunk vele.

febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) mert már kezdtem szarul érezni magam a beszólásoktól h “jól elkapattátok” stb 🙄
febr. 22. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!