Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 100%ig tápszeres 4hónapos...

100%ig tápszeres 4hónapos baba, nehezen eszik, mit csináljak? Kifejtem lent.

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem eszik, mikor nagyon éhes rögtön rá cuppan a cumira, viszont ha sír, és tudom hogy az éhségtől, elhúzza a fejét amikor adom a cumis üveget. Majd el múlik fél óra és aztán szó nélkül megeszi. Ez miért van szerintetek? Gyakori? Szóval nem azzal van gond, hogy nem eszik, mert eszik! Csak nehezen kezd bele. Valamint mit lehet ez ellen tenni?

febr. 7. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zaklatott nekem sem fogadja el. Megkell nyugtatnom illetve magamon etetni hogy menjen.
febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Az én fiam is ilyen, ha nagyon sír akkor nem fogad el semmit, se a cumisüveget, se a csalóka cumit, még akkor sem ha azért sír, mert éhes. Olyan, mintha észre se venné a sírástól, hogy kínálom 😅 Ahogy előttem is írták, először le kell neki nyugodni egy kicsit😊
febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!