Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hónapos babátoknak mit...

7-8 hónapos babátoknak mit adtok a gyümölcshöz, hogy laktatobb legyen?

Figyelt kérdés
Hány étkezést váltottatok már ki? Melyiket mivel?
2010. okt. 25. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Darált kekszet szoktam beletenni,vagy főzök grízt és azzal keverem össze.De rizs is jó.

-alma banán keksz

-őszibarack alma gríz

-meggy banán gríz v.keksz

2010. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én gabonapépet, túrót vagy natúr joghurtot keverek a gyümölcshöz. A tízórai és az ebéd volt ennyi idősen kiváltva. Tízóraira gyümölcs, ebédre pedig főzelék.Í
2010. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
gríz=búzadara? hogy készíted el? Bio barackot vettem elő a fagyasztóból lassan ki is olvad már
2010. okt. 25. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az üveges kajához nem adok semmit, mert annak vagy a fele eleve rizs. Még az 1 éves gyerekem is jóllakott vele. Egyébként lehet bio kukoricapehellyel, rizzsel, zabpehellyel dúsítani. Már ha megeszi. A babakekszet nekem nem javasolta a védőnő, végülis az egy süti, édesség, nem egészséges.
2010. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reggeli, vacsora tápszer volt. Délelőtt tízórai: gyümölcs. Ebéd: Főzelék, husival. Uzsonna: HA tejpép vagy dm-es köleskása vagy 3korn dara egy frutapurával vagy fél üveg gyümis bébiétellel. (kicsim utálja a házi kosztot :-((

Most 9 hós és a vacsorázik főzeléket vagy tejpépet de lefekvéskor még iszik tápszert.

2010. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!