Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a napi menütök az 1 éves...

Mi a napi menütök az 1 éves babatoknál?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó, hogy alakul nálatok?


Nálunk:

Reggel: Tápszer


Tízórai: Nagy lyuku reszelővel gyümi (általában alma, körte, mangó) joghurtal, zabpehellyel


Ebéd: Zöldségkeverék villával összetörve hússal (tésztával, rizzsel, tojással, attol függ, hogy mi)


Uzsi: Tejpép


Vacsi: tápszer



febr. 26. 18:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%

Mert szemlátomást is vékony. Látszik a bordája, vékony a karja, szerintem az arca is beesett. Inni sem iszik eleget, félek, mi lesz így nyáron vele.

Napokon át hiába adtam darabost, már teljesen kész voltam, hogy semmit nem eszik, amit addig igen. Tényleg rendben van, hogy az össz reggelije 1-2 db kocka toastkenyér? (Egy szeletet 9 kockára vágok) Aztán ebédre kiköpködi, ledobálja a párolt zöldséget, húst... Volt hogy egy árva falatot nem evett. Az almát kérné, harapja a gerezdet, de köpködi ki rögtön.

Vacsora dettó...

És én ezek után kezdtem pürézni ezt-azt, miután ez ment hosszú időn át.

Akarom, hogy rágjon, de mit csináljak? A védőnő szerint ez oké, mégis beszédes, hogy soron kívüli státusz is lesz.

febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
28%
A kopkodes fogzos tunet
febr. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!