Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek,mikor tűnt el a babàjàna...

Kinek,mikor tűnt el a babàjànak ez az idegesìtő szörcsögès?

Figyelt kérdés
Màr kb 1 hònapos kora òta szörcsög a baba ès mèg kiszìvni se tudom,mert ùgy fent van a cucc🤦‍♀️Sajnàlom szegènyt,de olvastam,hogy 2-3 hònaposan el fog tűnni.Most lesz szombaton 2 ès fèl hònapos.Nektek mikor tűnt el?

#Szörcsögès
febr. 29. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém éjszaka még mindig szörcsög, lassan 6 hónapos. A gyerekorvos szerint semmi baja, csak érzékeny a nyálkahártyája. Nappal olyan 3-4 hónap között kezdte abbahagyni.
febr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnél határozottan emlékszem, hogy 4 hónapos kora körül múlt el. A másodiknál is ekörül lehetett, csak nála nagyon összefolyt minden mindennel. De nála már nem idegeskedtem ezen.
febr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm szèpen a vàlaszokat!🙂
márc. 2. 17:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!