Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt bögök mint egy hülye!...

Itt bögök mint egy hülye! Kisfiam beteg és ma voltam vele orvosnál kb.10ezer ft-ot hagytunk ott a gyógyszertárba! Férjem felhivott (bankkártyával fizettem) hogy mire ment el ennyi? Meghogy miért költök ennyit? Mit mondhattam volna? Leraktam!

Figyelt kérdés
meghogy:miért nem mondtam meg az orvosnak hogy ne drága gyogyszert irjon fel!meg hogy most 2 hétig nem veszünk semmit!
2010. okt. 25. 13:09
1 2 3
 1/30 Callista ***** válasza:
59%
Hát ez egy tapló! A gyereke lehetne már fontosabb is!
2010. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja, milyen gyógyszereket írt fel?
2010. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
49%

Ha beszélsz majd a férjeddel, magyarázd el neki, hogy ha olcsóbb gyógyszert ír fel az orvos, az esetleg károsíthatja a máját, vagy akármijét... gondolom nem viccből pont azt a gyógyszer írta fel, amit kiváltottatok.

Neki a gyerek egészsége nem fontosabb mindennél?

2010. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%
Nézd, ha normális hangon kérdezte, semmi okod bőgni (ha a kisfiad gyógyítható). Ha szükséges, szükséges, nyilván ő is felfogja. Lerakni a telefont kissé fura...
2010. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
13%
Ne haragudj,de elég bunkó férjed van.Az ilyennek nemszültem volna gyereket az biztos.Ennyit számít neki a fia?
2010. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire rosszul jöttök ki anyagilag, akkor azért tényleg meg lehet kérni az orvost, hogy a legolcsóbbat irja fel. Ugyanis az összetétele annak is tök ugyanaz, csak nem fizettetik meg veled a reklámköltségeket...
2010. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg soknak tűnik a tízezer, ha csak "egyszerű" vírusos vagy egyéb fertőzése van, harmadából-negyedéből is fel lehetne írni hatékony szereket. Ha persze súlyos beteg, nem kérdés a gyógyszer ára. Felmerül az orvost az orvoslátogatók pénzelik, és a drága szereket ezért írta. Ez esetben elég szívtelen és pofátlan az orvos!
2010. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi,h ezt irom,de szerintem is bunkó!

Ha szüksége van a gyereknek vmire,már pedig sok mindenre van,most a ti esetetekbe beteg és gondolom fontos gyógyszert irtak fel neki,akkor ne legyen ilyen a gyerekével,mi felnöttek,szülök nélkülözhetünk,de a gyereknek ne kelljen,amit meg kell venni,azt meg kell venni!

Ez nagyon nem szép dolog volt apától,és meg is értelek,h sirsz,mert bizony nagyon rosszul eshetett,még olvasni sem jó érzés,nem hogy átélni egy ilyet!:(

2010. okt. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%
Kiváncs vagoyk,mi az a fontos gyógyszer, amit mindenki kapásból fontosnak titulál...
2010. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
nagyon csúnya a torka,meg a garata,meg lázas(nem magas),irt fel antibiotikumot,lázcsillapitot(nurofent),meg a normaflorhoz hasonló vmit,de azért azt mert abban van immunerősitő is!meg ki kellett váltanom popsikenőcsöt ,meg germicid-c-ét mert ezek elfogytak itthon!
2010. okt. 25. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!