Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt bögök mint egy hülye!...

Itt bögök mint egy hülye! Kisfiam beteg és ma voltam vele orvosnál kb.10ezer ft-ot hagytunk ott a gyógyszertárba! Férjem felhivott (bankkártyával fizettem) hogy mire ment el ennyi? Meghogy miért költök ennyit? Mit mondhattam volna? Leraktam!

Figyelt kérdés
meghogy:miért nem mondtam meg az orvosnak hogy ne drága gyogyszert irjon fel!meg hogy most 2 hétig nem veszünk semmit!
2010. okt. 25. 13:09
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
tudta hogy megyünk orvoshoz kirakott(csak mert nála volt) 4ezer ft-ot,még szerencse hogy volt nálam bankkártya!
2010. okt. 25. 13:50
 22/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyszer velünk is elöfordult már ilyen csak akkor ő rotavirust kapta be és kb.15000 ft volt a gyogyszer.

Páromnak ment az sms hogy mennyi ment le a kártyárol akkor ő is felhivott elmontam mi mennyibe került megértette hogy nem magamnak vettem különféle vackokat és ennyi volt.

Biztos csak aggodik hogy mi lessz így veletek messze van a fizetés stb.

Ha rájön mire ment el a pénz akkor megnyugszik és minden elrendezödik.

Azért remélem majd megirod mit mond mikor megtudja!

2010. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
meg igazábol azt sem fogja fel hogy 1 hétre mennyi gyümölcs és főzeléknek való kell a fiunknak!egyszerűen nincs tisztában dolgokkal!vmelyik nap azt mondja sporoljak kicsit!mivel magamnak nem veszek semmit,a picin meg hogyan sporoljak!és az igazság az rajta nem is akarok!
2010. okt. 25. 13:52
 24/30 A kérdező kommentje:
elmondtam már neki mire ment el a pénz!!!nem vettem magamnak semmit!
2010. okt. 25. 13:53
 25/30 anonim ***** válasza:

Akkor itt nem erről az egy vásárlásról van szó, hanem többről.

Szerintem:

1. írj egy hónapig háztartási naplót, hogy mire mennyit költesz.

2. Utána egy hónapig ő vegyen meg mindent, felírod, hogy miből mennyi kell és hétvégén vásároljon be.

Így talán megérti, hogy hova megy el a pénz. Enélkül néha tényleg nehéz, hónap végén néha én is csak pislogok, hogy hova tűnt el a pénz, pedig semmi feleslegeset nem veszek, csak hát drága miden.

2010. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
hagyd, majd megnyugszik. Az eyém is hisztizik, természetes, ha nem várt kiadás akad, főleg, ha be kell osztani a pénzt.Majd megbékél, te meg a köv. 2 hétben csak kaját fogsz venni. HAgyd szépen nála a pénzt, hagyd, hogy ő kezelje. Te meg csak azt mond meg, hogy milyen alapanyag kell és abból milyen ételt fogsz főzni magatoknak és a picinek. A férjed és közted szerintem nem te vagy az, aki jobban szereti a hasát!:)
2010. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Hát én még egy sparos 4000 ft-os vásárláson is ki tudok akadni, csak mikor megnézem a blokkot, és látom, hogy tényleg: ez is ennyi volt, az is ennyi, akkor megértem.

Szerintem a párod is megérti, ha majd látja, hogy sajnos egy antibiotikum sosem olcsó, ellene kell a normaflore, nurofen sem olcsóság... ezért szokták azt mondani, hogy csak beteg ne legyen az ember.

A párod nem volt mostanában beteg? Tudhatná, hogy kb. ennyi megy el a gyógyszertárban, és nem is kell ahhoz gyereknek lenni.

Főleg ha megtehetitek.. majd lenyugszik, ne aggódj!

2010. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
31%
bocs,de szerintem ismer és tudja hogy szoktál bizony felesleges dolgokat is vásárolni.A 10 ezret én is sokallom még így is hogy leírtad,azt az immunerősítőt nem értem,elég lett volna a sima normaflor.Nekünk a múltkor írt a doki egy gyógyszert és adott a gyógyszerész helyette mást,és mondta ugyanaz a hatóanyag csak olcsóbb.nem nagyon kell mindent elhinni a dokiknak sem.megjegyzem 1500 volt az antibiotikum és használt.Kicsit te is erős voltál hogy simán leraktad a telefont,bár aki ezt írta itt az le lett pontozva.azért kíváncsi lennék apuka véleményére is,mert nem hiszem,hogy a gyerektől sajnálja a gyógyszer pénzt.
2010. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 octillery ***** válasza:
49%

Mondd azt, hogy akkor 2 hétig NEKI nem vesztek semmit.

Mert ha ezen múlik a gyermek egészsége ez a minimum lenne...

2010. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
49%
Mindig elszámoltat, nem túlzás ez? miért szabadkozol, hogy magadnak nem vettél semmit? Miért ne vehetnél?.. Nem dönthetsz úgy? Nem az apád, hanem a társad...
2010. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!