Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt bögök mint egy hülye!...

Itt bögök mint egy hülye! Kisfiam beteg és ma voltam vele orvosnál kb.10ezer ft-ot hagytunk ott a gyógyszertárba! Férjem felhivott (bankkártyával fizettem) hogy mire ment el ennyi? Meghogy miért költök ennyit? Mit mondhattam volna? Leraktam!

Figyelt kérdés
meghogy:miért nem mondtam meg az orvosnak hogy ne drága gyogyszert irjon fel!meg hogy most 2 hétig nem veszünk semmit!
2010. okt. 25. 13:09
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
hála istennek megtudjuk venni ezeket a dolgokat,és kijövünk a pénzünkből!
2010. okt. 25. 13:20
 12/30 A kérdező kommentje:
én ugy érzem normális az orvosunk és kiskorunkban nekünk is ő volt épp ezért választottuk!mit mondhattam volna neki bocs ne ezt ird fel mert a férjem olcso gyogyszereket akar!én ugy gondolom ez nem kívánság műsör!
2010. okt. 25. 13:22
 13/30 anonim ***** válasza:
48%
Először is nyugodj meg. A férjed valószínűleg nem úgy gondolta, a férfiaknak előbb jár a szája, mint az esze. Ha kellett a gyógyszer, akkor kellett, inkább gondolkodj úgy, hogy (bár nem tudom, hogy álltok anyagilag), csak aggódik, hogy ki tudtok-e jönni a pénzetekből. Amúgy jó húzós árú gyógyszereket kaptál, nekem is sok az összeg, a fiam amikor beteg volt, ugyanígy kapott antibiotikumot, normaflore-t, meg vettem sudocremet, de 5000Ft körül fizettem. A germicid-c-t nem tudom mennyi.
2010. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Na, akkor hagyd abba a bőgést. :) A gyereknek egyszerű torokgyulladása van, a legrosszabb, ami történhet, az a légcsőhurut, de mivel kapott antibiotikumot, meg fog gyógyulni. Valóban soknak tűnik a 10 e Ft, de én elhiszem, hogy ennyibe került mindez. Ha kell, hát kell.

A férjednek is csak rossz napja lehet, te meg ideges vagy a betegség miatt, ne fújjátok fel. Persze ettől még nincs joga bunkónak lenni veled, bár azt szerintem csak a többiek költötték bele, hogy bunkó is volt, te nem írtad, hogy csak kérdezett. Abban meg nincs semmi rossz, te is megkérdezted volna, nem?

2010. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
1500ft volt a germicid+2db popsikenőcs.3500ft volt az az immun- és bélflóra- erősitő,és 4200ft volt a nurofen+az antibiotikum!
2010. okt. 25. 13:29
 16/30 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a férjed azt hitte, hogy megtetszett valami, és rögtön meg is vetted.Figyeld csak meg, ha megtudja, hogy gyógyszerekre kellett a babának, akkor meg majd elszégyelli magát.

Ne aggódj!Pár nap, és jobban lesz a gyerkőcöd!

Amúgy én is ilyen aggódós vagyok ha a saját babámról van szó.

Kitartás!Vegyél be magnéziumot!

2010. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
49%
Legközelebb,ha a férjed beteg lesz,mondjuk lázas,vagy valami,ne engedj neki bevenni/megvenni gyógyszert,hadd sínylődjön.Legközelebb meggondolja,hogy min ordítsa le a hajadat.Amúgy meg ne hagyd magad,állj a sarkadra,én néha,ha ő ilyet művel,úgy helyreteszem,5 perc múlva már bocsánatért esedezik.Okos légy.
2010. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Stop.De azt nem mondta senki hogy leorditotta a haját...lehet csak megkérdezte.Szerintem ne csinálj belole nagy ügyet
2010. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
azt mondta most hogy most 2 hétig nem veszünk semmit!!!!
2010. okt. 25. 13:47
 20/30 anonim ***** válasza:

na igen, az a kérdés, hogy a férjed tudta-e hogy mire költesz. De egyébként 10 ezer forint nem oylan sok, pillanatok alatt elmegy. ha pl a postán fizetem be a csekkeket, akko rtöbbszöröse is elmehet, pláne, hogy máe fűtünk. Egy bevásárlásnál is elmehet simán ennyi, ha veszel húst meg ilyesmiket.

A férjed ennyire nem engedi, hogy költs? EZ azért fura? Este is ráért volna megkérdezni, hogy merre jártatok és mit vettetek.

HA meg tudta, hogy beteg a gyerek és gyógyszerre költötted, akkor viszont nagyon bunkó dolog volt tőle, hogy számonkér, hogy miért ennyit költöttél.

Mindenesetre hagyd abba a sírást és este nyugodtan beszéljétek meg. LEhet, hogy neki is rossz napja volt, meg ideges.

2010. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!