Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Min szoktál veszekedni párodda...

Min szoktál veszekedni pároddal kisbabáddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pl. segít-e, anyós tanácsaival egyetért-e...
2010. okt. 25. 13:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Jajajj mindenhol a szokásos.:) Leginkább az indulás valahova, apuka felveszi a cipőjét, felkapja a hordózót és megjegyzi: anyukádra megint várhatunk. Én meg állok otthoni göncben, kócosan, pisis pelussal a kezemben, közben nekem is pisilnem kell. Amúgy mindent megcsinál a babának, bevásárol, játszik vele, kiviszi a fürdőkádat (de az már veszekedésbe megy át, mert mindenhová lecsöpögteti a vizet). Igen én is megkaptam, hogy már kéne a tea a 3 hónaposomnak...Anyós...
2010. okt. 25. 14:17
 12/24 anonim ***** válasza:
az én párom mindenben segít de amin kivagyok az hogy mindent jobban tud..szeret néha okoskodni a pelenkázással,szoptatással kapcsolatban:)már amikor hazajöttünk a kórházból ha a pindur kicsit jobban sírt szaladt volna az ügyeletre:)na meg igen amikor indulunk és a mindig rád kell várni duma...wáá:)
2010. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

nálunk ez pont fordítva van,én felöltözök a gyerek már kabátban apa meg egy szál nadrágban jol van jövök már.:)

mi egyébként semmin nem veszekedtünk még a gyereknevelés miatt.22 hónapos volt egy pár szitu de alapvetően egyek az elvárásaink,és megbeszéljük ha valamit máshogy gondol a másik,érvek ellenérvek,aztán vagy úgy lesz ahogy ő látja jónak vagy űgy ahogy én.ez sosem veszekedés.

2010. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

veszekedni??? Ez nálunk ugy zajlik, hogy én SOHA nem veszekszek (inkább csendben feleselek), ő meg mindenért leorditja a hajamat. Mióta gyerekünk van mindenért én vagyok a hibás, ha fúj a szél, azért is. Ha éjjel sir a gyerek, rám ordit, hogy mit csinálok vele egész nap? Ha kakik (nem kakil), mivel etetem? Ha elesik a gyerek, hová néztem? Az anyjának meg mindig mindenbe igazat ad (különben nem sokat szól bele gyereknevelésbe,csak állandóan mutogatná és rohadt nagy szélben bele ülteti a leszakadt hintába, majdnem a földre, had lássák a szomszédok). Azt megemliteném, hogy nem ütött meg soha a férjem, nem egy vadember, csak a gyerek a legfontosabb!!! utánna jönnek a szülei (nem én, szerintem).

Lényeg a lényeg, miota megszületett a gyerek, már vagy 3-szor elválhattunk volna. Mindenkinek nehéz mikor kisbaba van a házban, főleg az első évben. Nincs kivétel, hiába állitják!

2010. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg egy szavam nem lehet rá, mert mindenben segít, de egész nap menne a tv ha engedném. A nap 24 órájában képes lenne meccset nézni, még ha ismétlés akkor is.
2010. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Veszekedni nem igen szoktunk!Inkább csak piszkáljuk egymást.Ő a "lustaságomért",mert amikor hazajön néha még úszik a lakás,hiába raktam össze már 2x az egészet nem látszik belőle semmi mire hazaér.

És az elindulás.A gyerek kész van?Indulhatunk?Már megint anyádra kell várni...Ettől néha idegbajt kapok.Ezt úgy szoktam leginkább megoldani,hogy én előbb készülök el a gyereknél és bizony volt már olyan,hogy rajtam már nagykabát volt,mikor a gyereken még csak pelus.

De ilyenek férfiak!Anyóssal nincs probléma,de az anyámmal se.Segítenek,ha épp náluk vagyunk és néha vannak jó ötleteik,tanácsaik.Após lakik itt,na ő az aki osztaná az észt,de egyébként tűrhető.

A párom egyébként mindent megcsinál,ha kell.Még szoptatna is,de hát neki nincs "anya cicije",így az csak az enyém.Pelus csere,lefoglalás,fürdetés és néha etetés.Ezt mind megcsinálja,ha kérem vagy van hozzá kedve!

2010. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én is amiatt kapom fel a vizet,mikor már fel vagyunk öltözve a gyerekkel,kabát sapka rajta,és Ő még akkor keresi a zokniját,akkor jut eszébe hogy be kell vonulnia a wcre:-)Na attól kész vagyok.Amúgy segit sokat ha itthon van,éjjel fel kel hozzá etetni stb..Mosta legújabb ,hogy folyik a gyerek orra,ugye én porszívózom,a gyerek ordít,és akkor nekem szól be hogy miért kinzom a gyereket jól van az úgy.De amúgy imádom mert nagyon jó férj és apa!
2010. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szupi a kérdés és én is segítségre szorulnék!!!!

rettentően érzem magam föleg mostanság-

hát vita soxoros bár nálunk összetett-az anyos egészsége nagyon a béka segge alatt-mondhatni a halállal kergetözik:(

de a pici-

4 hos és akkor:ha valamiért sir-mindig etetni kell biztos éhes nem adtam neki enni-a szokásos nem elég a tejed anyu jobban tudja szöveg "én kettöt felnevelt blabla"

bmi baja van és evett és sir-orvos kell neki beteg::S

ha én azt mondom hisztis-4 hónapos baba nem lehet hisztis-ja dobálja magát olykor

sexuális élet vkinél?

nálunk könyörögnöm kell

a lakás szalasd mindent egyedül ha szolok mért nem szoltam h segítsen vagy mit vagy idegbeteg ..

most fáradt vagyok..fáj ez az-..

soroljam????

és kezdem magam nem anyának érezni mert agybajt kapok a nyekergéstöl és szivemszerint jol megrángatnám:(

nem tom mit tegyek

2010. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nálunk is ált.apára kell várni,mert az összes sportot meg kell nézni a tévében szerintem már az is mindegy mit adnak ha foci nincs akkor tenisz ha az sincs akkor vizilabda,kézilabda...és higgyjétek el vmi mindig van.(a múltkor strandfocit nézett..készvagyok!!!),aztán ha szólok,hogy MI MÁR KÉSZ VAGYUNK ÁM,akkor meg "ja,nekem egy perc,csak zokni kell,meg cipő,meg gatya.."de közben is azt a kva tv-t lesi:-)de egyébként semmi komoly
2010. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 kisnita ***** válasza:
Húú!!! Utolsó, na téged se irigyellek. Szerintem sürgősen megoldást kell találni a problémádra és arra hogy többet tudj pihenni mert azért megrángatni csak nem kéne...:S
2010. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!