Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy az egy éves...

Lehetséges, hogy az egy éves babám azért rossz alvó, mert rossz helyen (és rossz irányban) van az ágya?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez az ok. (Bár tudom, hogy vannak akik ebben hisznek)

Két lányom van, nagyjából azonos körülmények között neveljük őket, egyik 6 hetes korától alszik minden éjjel (kivéve fogzás+ betegség), a másik 14 hónapos, még egy éjszakát sem aludt át...

2010. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nincs hozzá köze. a babám 5 honapos 4szer rendeztük át a kiságyát,ugyan ugy fel kell éjszaka!
2010. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta napirendje van a babámnak, azóta átalussza az éjszakát. 3 hónapos múlt és kb 1 hónapja van napirendje:) Hidd el beválik
2010. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, napirend nélkül nem is tudnánk létezni, nem ezen múlik sajnos, hogy min, azt én is szeretném tudni... :o)
2010. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van napirendje a kicsinek? Hogy néz ki 1 napotok? Utána többet lehetne segíteni. Biztos nem a kiságya van rossz helyen
2010. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azt tudom, hogyha kelet felé van a fejecskéje, akkor az jó, de ugyebár sok baba forgolódik, és van, hogy a 9 hós kislányom totál megfordul és nyugat felé ébred. én ezzel nem foglalkoznék.
2010. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, van napirend.Annyi történt mostanság, hogy most állt át az egyszeri alvásra.

Röviden:ébredés, reggeli, bolt, mama látogatása, játék, házimunka együtt (közben tízórai), ebéd, alvás 1-től fél 3-ig, uzsonna (ez lehet később is, ha laktató volt az ebéd), séta 5-ig, játék, vacsi, fürdés, játék és mese, 8-kor alvás.

Akkor nem teszem át az ágyat.

Köszönöm!

2010. okt. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!