Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul vagyok, mikor a...

Rosszul vagyok, mikor a kisbabám sír?

Figyelt kérdés
Öt hetes császáros baba. Imádom, harcoltunk sokat érte ,mire összejött. Valamiért az elmúlt 2 hétben minden este kész cirkusz. Se az apja , se én nem tudjuk megnyugtatni. Van ,hogy este 8-tól hajnali 3-ig sír. Nem éhes, tiszta a pelus, dajkàlva van, tudom ,nem lenne szabad, de van hogy közénk tesszük az ágyba már annyira sajnáljuk, de semmi nem segít. Nem hasfájós, semmi ilyen gondja nincs. Viszont mikor ilyen állapotban van, ha tehetném, kiszaladnék a világból, úgy sajnálom, hogy nem tudok rajta segíteni. De mivel ezt nem tehetem meg, így fizikai rosszullét jön rám, konkrét hányinger. Egészen addig, míg el nem alszik. Napközben tök jól elvagyunk ketten, rosszul sem vagyok ha sír, mert viszonylag könnyű megnyugtatni nappal. És nem tudom, ez a rosszullét nálam minden este mitől van. Szervi, vagy lelki eredetű, nem tudom. Tervezek a hónap közepén szakemberhez menni, hogy valahogy oldjuk meg ezt az egészet, hátha valami okosat mond. Rossz anyának érzem magam, hogy nem tudok segíteni a saját gyerekemen.
márc. 3. 20:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A baba lehet túlfárad, ha nincs más tippetek. Vagy fáj a hasa (puki torna), próbáljatok biogaiai cseppet meg espumisant.


Nekem is hasonló volt, együtt sírtunk a babával. El fog múlni.

márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Miből feltételezed, hogy nem a hasa fáj? Mert a leírásodból ítélve szerintem meg nagyon is fáj szegénynek a hasa. Amúgy meg nyugodtan tegyétek magatok közé, nincs olyan szabály, hogy nem lehet.

Szerintem pszichológust érdemes felkeresned.

márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem viseli jol, ha orakig sir a babaja. Kisfiam mar 10 honapos, de en is annyira szarul erzem magam, ha sir es semmivel nem lehet megnyugtatni, neha meg most is elofordul ilyen. De nem tartom magam rossz anyanak emiatt, mert vannak erzeseim.

Az ujszulott siras meg borzasztobb szerintem, meg olyan picike es vedtelen meg, osszeszorul az ember szive.

A rosszullet a szorongastol, tehetetlensegtol es a faradtsagtol van szerintem.

Egyebkent meg tipik hasfajasnak tunik nekem is, de persze nem vagyunk ott, csak gyanus, hogy orakig sir es este. Ezek is a jelei.

márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne lenne szabad közetek tenni, ha ez az igénye? A kezdetektől velünk alszik a lányunk, mert ezt igényelte.

Az pedig ösztönös, hogy rosszul érzed magad a sírásától,hiszen baja van, amit meg akarsz oldani. Akkor lenne baj, ha hidegen hagyna.

márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is rosszul voltam az első időszakban. Szédültem meg minden bajom volt, mikor csillapíthatatlanul sírt.
márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Kólikás szerintem, ekkor van az hogy a baba sír órákon át és vigasztalhatatlan, vagy levezeti a stresszt.
márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Próbáljátok meg hajszárítózni a hasát. Az én babámat csak az nyugtatta meg esténként. Ruhában, el-el véve onnan, ellenőrizgetve a hasa hőmérsékletét.
márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ez így leírva pedig tipikus hasfájásnak tűnik. Az érzéseid normálisak, a természet így alkotott meg, hogy nagyon rossz legyen neked a babasírás és tenni akarj ellene, azonnal. Evolúciós késztetés.

Én is utálom. Mármint nem a gyereket, csak ha sír. Nem bírom hallgatni, egyiket se, az idősebbet se, rögtön próbálok segíteni. Sose értettem a sírni hagyás intézményét, amióta anya vagyok. Én nem bírom hallgatni, rosszul vagyok tőle, inkább félbehagyok akármit, de felveszem. Ha kell órákig.

márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Pedig nagy eséllyel a hasa fáj. Az én kisfiam este 9, fél 10-től, reggel 6-7-ig sírt. Semmi az égvilágon nem használt neki. 3 hónapos korában elmúlt egyik napról a másikra, de addig pokol volt.
márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Egyes, Biogaia nekünk sajna semmit nem ért. Hasa nem fáj.
márc. 3. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!