Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A babáknál mikor...

Anyukák! A babáknál mikor múlik el a kéz rángatózás? 5 hónapos a kisfiam, és egyfolytában csapkod a kezével, etetni is nagyon szörnyű. Folyton csapkod. A tárgyakat szépen megfogja. De minket is mindig csapkod. Mikor múlik el? Kinél hogy volt?

Figyelt kérdés
Amúgy tudom, kisbaba! Nem is csettintésre szeretném hogy felnőjön, de nem tudom meddig van ez így rendben. Köszönöm ha válaszolsz.

márc. 6. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Most ez van. Később más lesz. Majd rugdosni fog, aztán, mikor jön a foga, feszül az ínye, megharap. 😁
márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
6 honapos a kislányom... Mindent csapkod... Engem is... A játszószönyeget is.. Játékait is... A cumisüveget ha etetem... Kb 3 hónaposan kezdte...ez ilyen 🙃🤷‍♀️
márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Anyukák!" Miert csak anyukak? Nalunk konkretan neha olyan etewtni, mintha valami aknamezon probalnek atmenni. Nalunk vegul az valt be, hogy etetes kozben lekotjuk valami jatekkal esetleg zenevel. Ez sem 100%, de jobbara mukodik. Ahogy elnezem es tapasztalommasfel eves koraig szinte biztos valamifele kihivasba fogsz utkozni, utana meg majd meglatod.


38 apuka.

márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!