Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek iskolás gyerekek...

Akiknek iskolás gyerekek vannak, és mellette szopizos újszülött, hogy alakítják a reggelt, hogy időben tudjanak indulni suliba? Illetve aki 37 éves kor körül szült, mennyire volt türelmes, nyugodt szülő?

Figyelt kérdés

Már nagyok a Tesók 17,13,10.

Masik városba hordom őket suliba. Most jön a tesó. Egyszerűen nem tudom hogyan kellene ezt majd csinálni. Rég voltak már picik, de akkor városban laktunk séta távolság ovi, suli.

Mennyi idővel indulás előtt keltek?

Most fél 7kor kelek. Keltem a fiúkat. Reggeliznek, pisi, mosakodas, fogmosas. Kutyákat megetetik. 7:10kor már a kocsiban ülünk. Ennyi év után azt hittem én leszek a rutinos szülő, most meg tele vagyok félelemmel, pedig tervezett baba. Tudom nevetséges, de mindent olyan más. A nagyok együtt voltak kicsik, gördülékeny volt minden. A férjem kamionoskent csak hétvégén van itthon, így ő nem opció hétköznap. Dehat régen sem volt ez másképp. Maga a terhesség is rettegés folyton, mert mindennap aggódom a következő vizsgálatig.


márc. 8. 11:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, hogy a nagyok felülnek a buszra és elmennek önállóan. (Vagy a 17 éves szerez jogosítványt és ő viszi a többieket is)
márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszi, nem ülnek fel a buszra.

Tekintsünk el akkor attól hogy nagyobbak már.

Életkor nélkül érdekelne mások reggeli rutinja.

Ez a válasz nem volt sajnos hasznos. 😅

márc. 8. 11:28
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az 1esnek igaza van, újszülött mellett ez a könnyebb verzió. Senki nem halt még bele a buszozásba. Az én újszülöttemtől alig tudtam valahova menni mert elhúzódtak az etetések, de még most is mindig késésben vagyunk, mert valami mindig másképp jön ki. Korábban kelünk, ha valahova időre megyünk reggel.
márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A nagy amúgy buszozik, délután busszal jár haza.

A 10 évest viszont nem fogom engedni, elhiszem hogy mások engedik,de az az ő dolguk.

A Nagy is már buszozott 10 évesen, de minden gyerek más. A

Kicsi nálunk nem érett még erre. :)

márc. 8. 11:34
 5/20 A kérdező kommentje:

A kérdésem az volna, ha a Tesókat suliba, akár oviba viszitek, hánykor keltek, hogy időben indulni tudjatok?

Mi a rutin reggel?

márc. 8. 11:36
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Jövőre a 10 éves gyerekem másik városba fog járni iskolába.

Egyedül buszon mert nekem nincs jogosítványom, férjem dolgozik.

Én nyolc éves koromtól buszoztam egyedül az iskolába.

Mellesleg ott vannak a nagyok, mindehetne busszal, nem kell ennyire anyamasszony katonáit csinálni a gyerekekből


A kérdésre a válasz pedig az, hogy mindenhol mas válik be, más a rutin.

Majd rájössz nektek mi a jó.

márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy oldottam meg, hogy a kicsit igazítottam a nagyok napiredjéhez, 6 kor keltettem szopizot, öltözés, írány a suli, az elején végig aludta az utat míg haza nem értünk, Ő így szokta meg semmi gond nem volt.
márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Köszi, nem ülnek fel a buszra.


Ja,mert nektek gazdag picsaknak a buszozás túl proli.

Inkább hurcolod a segguket minden nap, nemhogy keverednek az egyszerű parasztokkal.

Flegma majom.

márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
De számít az életkor... Amíg egy óvodás a reggelit kell csinálni, fel kell öltöztetni, közben le kell menedzselni egy hisztit hogy ma a cicás vagy a kutyás harisnya legyen, bekötni a cipőjét, na de még egyszer pisilni kell... Addig egy tizenéves beállítja a telefonján az ébresztőt, felkel, reggelit készít magának, sőt lehet még neked is, felöltözik és neked csak annyi a dolgod hogy beülj a volán mögé ha mindenáron mama taxi szeretnél lenni.
márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Hurcikendő a megmentő. Ugyan nekem nem szempont az iskola, mert a nagy is még ovis csak, és amikor megszületett a kicsi, akkor még bölcsibe járt, de ettől még én intéztem az első 2 hetet leszámítva a közlekedést. A pici iszsz szopizott/szopizik, de azért arra az időre, amíg a nagynak segítek öltözni, pisilni, akármi, elvolt a földön, aztán be az autós hordozóba/ha gyalog mentünk, akkor hurcikendőbe, és uccu neki. Az ilyen picurok még nagyon rugalmasak, simán alkalmazkodnak szopizástól függetlenül is a család napirendjéhez. Szóval hajrá, ha 3 kamasz fiúval elboldogulsz, egy újszülött már semmiség lesz :D
márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!