Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teraszozni mikor mentetek...

Teraszozni mikor mentetek pici babával? 4 hetesen lehet jó program?

Figyelt kérdés

Reggelizni mennénk, kb. 1-1,5 óra lenne, délelőtt.


Azért írtam, hogy teraszozós program lenne, mert végig kint lennénk a levegőn, nem zárt térben.


Szívesen vinném, de azt sem akarom, hogy ő is, én is traumatizálva jöjjünk haza... :D



márc. 6. 23:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%
Neked biztos jó program, neki nem annyira.
márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Alszik a séták alatt mindig, nem vennénk ki a babakocsiból/hordozóból, így nem gondoltam, hogy neki ez bármiféle hátrányt okozna.
márc. 6. 23:34
 3/30 anonim ***** válasza:
68%

Nem mondtam, hogy hátrány. Neki csak simán tök mindegy. De ha épp ordítani akar, vagy enni, visszatartani se fogja, hogy épp "teraszoztok".

#1

márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Én simán mennék amennyiben hozzá van szokva a kinti levegőhöz, de gondolom szoktatok sétálni 😊 Neki majdnem mindegy, hogy hol vagytok, pláne ha alszik 😁
márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
A babának tök mindegy, hogy hol van leparkolva a babakocsi.
márc. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%
Szoptatod, vagy tápszeres? Előbbi esetben megfelel neked, ha pont ott kell szoptatni? Szerintem ezt az egyet érdemes átgondolni.
márc. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
A babànak ott jó, ahol te vagy. Nyugodtan lehet menni ide-oda, nem tesz jót lelkileg a bezàrtsàg. Ha anyatejes, akkor mèg az etetès is egyszerű, bàrhol meg lehet szoptatni. Ha tápszeres, akkor meg lehet vinni termoszban vizet, ès cumisüvegbe kimérve a tàpszert, csak picit maceràsabb.
márc. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%
Ne hallgass a negatív kommentelőkre, ismerek olyat aki ennyi idős babával nyaralni megy külföldre. Minden normális tanácsadó nekem azt javasolta, hogy semmiképp ne zárkózzunk be szülés után, ugyanúgy lehet menni minden felé, az anyukának is jót tesz és a babának is.
márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként a másik véglet, én is ismerek olyat aki azt vallja hogy a gyerekkel 10 éves kora előtt nem lehet menni sehova :D Szerintem az ilyen emberek inkább csak lusták, mert hát nyilván macerásabb egy gyerekkel elindulni, na meg ugye hatalmas logisztika kell ám ahhoz, hogy megetesd a gyereket akár egy mosdóban...
márc. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Tápszeres baba. :)


Nem zárkóztunk be, igazából 4 napos kora óta napi 2x 1,5-2 órát járunk vele sétálni, közben van, hogy veszek kávét, nasit, de ilyen "beülős" programunk még nem volt... Leginkább miattam, mert rettegek, hogy ott kezd el majd sírni, plusz amíg nem voltak kipakolva a teraszok, nem akartam a benti öltöztetéssel sem macerálni a picit.


De most lesz egy barátnőm szülinapi reggelizése, és mondták, hogy nagyon szeretnék, ha vinném a babát is magammal végre.

márc. 7. 07:45
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!