Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós kisfiammal budapesti...

10 hós kisfiammal budapesti tömegközlekedés?

Figyelt kérdés
Már mindenhova járunk vele úgymond, forgalmas és emberektől zsúfolt lidlbe is, viszont tömegközlekedésre még nem mertük felvinni. Egy általában emberekkel teli busz visz a belváros felé, szerintetek merjem felvinni így márciusban, első éves oltások nélkül?

márc. 9. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
*Három (#9)
márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10 hónaposan nem vitted emberek közé azt a csóri gyereket?
márc. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
*hónapja
márc. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

5 naposan nekem kellett vinni a orvoshoz és védőnőhöz mert a covid miatt nem jöttek ki.

A betegekkel téli várunk át kellett tolni a gyereket.

6 napos volt mikor a tesóért mentünk a suliba, ezek után már mindenhová vittem magammal.

márc. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
10 hósan mi már megjártunk Amerikát:-D Jelentem a gyerek azóta lassan iskolás, és él.
márc. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

csak hogy tisztázzuk, minden eddigi oltása megvan, amit meg kellett kapnia!!! úgy értettem, amit egy éves korában fog kapni, az még nincs ugyebár mivel meg nincs egy éves.

családi kocsival jártunk már külföldön is, azzal szoktuk ide-oda hurcolászni, viszont nekem nincs jogsim, ezért akarnám buszoztatni

márc. 10. 14:47
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja ha beviszed a csúnya bácsik és nénik köze a buszra
márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
imádom hogy csak az iróniát lehet kapni ezen az oldalom
márc. 10. 17:00
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
18, mégis mit vársz ha hülyeségeket kérdezel?
márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

en megertelek. Es sztem mindig jobb 1el több kerdes...mint 1el kevesebb plane ha gyerekrol van szo!!!

Az en lanyom a kemeny covid idoszak alatt szuletett (most 2 eves 3 honapos) raadasul külföldön lakunk es itt nagyon kemeny szigoritasok voltak. Nem mentünk vele emberek köze, vasarolni - az a szerencse kertes hazban lakunk külvaros reszen (mint Buda kicsit)


De ugye covid az mas volt mint most a normal elet...es bacik vannak es virusok is es kellenek is. Persze modjaval, plane ha valaki ilyen törekeny es pici meg.


Szerintem ha jozan esszel utaztok pl. : összefogdosod a metrot / buszt nem nyulsz a szajaba olyan kezzel, mas ne nyuljon be a kocsiba - arc simi sem! - igen vannak ilyen tahok vadidegenek szo nelkul : jaj de cuki es simogatna meg az arcat. Nem1szer ugrottam mint egy hülye amikor öreg nenike aki lehet 10 perce a segget vakarta meg akarja simizni a babamat.


Na mindenkepp ne aggodj ;)

márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!