Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik etető+pihenőszék jó?

Melyik etető+pihenőszék jó?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányom, nagyon kíváncsi. Mivel egyszer úgyis vennénk neki etetőszéket láttam, hogy vannak olyanok, amik pihenő-és etetőszék egyben.

Szerintetek melyik jó? Nem árt neki, jól fektethető? Tudom, hogy nem szabad ültetni.

Hauck Sit N Relax

Kinderkraft Lastree

Lionelo Cora

Volt neki ringatós pihenőszéke, de azt nem szívesen cipeltem volna mindenhova a lakásban.


márc. 11. 00:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Én is szeretnék pihenőszéket, vagyis szerettem volna, de a védőnő szerint nincs szükség rá, az a póz amit felvesz benne a gyerek, káros.
márc. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekünk a kinderkraft van. 2 in 1 verzió ebből a fajtából. 3 állása van pihenőszék és etetőszék. Így ugye mikor etetni kell csak átalakítom. Nem ül benne mikor a pihenőszékbe van ezeknek olyan a kialakitas. Van egy hintáztatója is azt is nagyon szereti.

Nyilván nem egész nap van benne.

Nálunk látta doki is vedőnő is nem mondott egyik sem olyat, hogy ártalmas lenne, mint az egyes amit írt.

Olvass utána esetleg nézz teszteket, videókat, vagy kérdezd meg az orvost mit gondol káros-e és meglátod veszel-e.

márc. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a székekkel egy nagy baj van. Takarítani katasztrófa. Márpedig az etetés maszattal, kosszal jár. Ha jót akarsz magadnak, nem veszel ilyet.
márc. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem ezekre a székekre.

Én is azt tudnám mondani, hogy én nem venném.

Megveszem nagyon drága pénzért. Párszor megetetem benne a gyereket, iszonyúan fog kinézni. Utána meg se eladni nem tudod, de még ajándékozni is gáz lesz.

márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
2-es vagyok. Mosható ami rajta van. Nekem még nem zabálta le úgy a gyerek, hogy iszonyúan nézne ki. Persze mindenki maga dönt mit vesz, de ha neked nincs 3-as es 4-es miért mondjátok, hogy moshatatlan ha csak feltételezitek mert nektek nincs és nem tudjátok.
márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4 vagyok. Pihenőszékünk az van, ugyan így néz ki, mint a képen, csak rövid lábbal.

Nem hasraütésből beszélek.

márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Jó nekem nem ette le még úgy a gyerek, hogy vállalhatatlan lenne. Nem minden gyerek egyforma.
márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
2,5 7 vagyok. Nagyon érettek vagytok. Lepontoztok, mert nálunk bevállt a szék ami nálatok nem. Legközelebb majd én is megyek lepontozni akinél bevállt az ami nálam nem.
márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok, én azért nem vettem, mert tanultam az ismerősök hibájából, akik megvették, és utálták, mert szívás volt takarítani.

Megvettem az ikea antilopot, amit csak beraktam a zuhany alá, ha koszos lett. Aztán meg egy hauck alphát, amit szintén könnyen takarítok, és a gyerek méreteihez tudom állítani.

márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Szintén én, de utána már kikapcsolom a frissitést, mert nem idegesítem magam. De nem vettél ilyet csak az ismerős elmondására hagyatkozol. Én vettem bevállt jó és szeretjük. Én hasznosra értékeltem azt is aki másképp gondolta. És az gyerekes viselkedés, hogy lepontozzák azt akinél valami bevállik másnál meg nem. A pontok nem érdekelnek, de az ilyen szintű gyerekesség az baromira zavar.
márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!