Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor váltottatok 2-es etető...

Mikor váltottatok 2-es etető cumira? Hát hetes/hónapos volt a babád?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 04:54
 1/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos a lányom, még mindig 1-es cumival kapja a tápszerét, meg a vizet is.Most fogok cserélni 2-es cumira, mert 2 napja már nem szoptatok egyáltalán.Eddig csak azért nem váltottunk, mert nem akartam, hogy elmaradjon a cicizés.
2013. ápr. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiam tápszeres volt szinte kezdetektől, 2 hónaposan kapott egy sűrűbb tápszert, ami nem ment át az 1-es cumin, mindjárt 3-asat vettem, mert a dr.-nő ezt ajánlotta a tápszerhez, így mi kihagytuk a 2-t. Most 6 hónapos múlt.
2013. ápr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hónaposan váltottunk 2-es cumira. Először nehezen evett vele, de pár nap után megszokta. Most 5 hónapos még mindig ezzel eszik bár vettem neki 3-as méretet de azzal még nem megy neki, nagyon folyik. A teát meg még az 1-es méretűvel kapja.
2013. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi egy hete akartunk váltani a 2-esre ( 5,5 hónapos) de nem eszik belőle :S

a vizet abból issza de a tápszert nem eszi, ezért azt még az 1esből kapja.


Most akarok elmenni 3-ast venni hátha azzal megenné a tápszert

2013. ápr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kisfiam 1hónapos, tápszeres. Totál kifárad evés közben ezért gondoltam venni 2-es cumit, hátha azzal könnyebb neki.
2013. ápr. 24. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen cumiról beszélünk. Szintén tápszeres babám 7 hetesen 50 perc alatt szopogatta ki a 120 ml-t, ekkor váltottam "teás" NUKról "tejesre", ill 1-es MAMról 2esre (ez két hós kortól való). A nuk néha még sok/gyors neki, főleg ha türelmetlen), de a mam pont jó.
2013. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!