Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor korházban van a baba...

Amikor korházban van a baba szülés után akkor a babát a nővérek fürdetik vagy az anyának kell?(Állami kórház)

Figyelt kérdés
Illetve mennyi babaruhát érdemes bevinni a korházban?
márc. 11. 13:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Helyileg vàltozò.

Nàlunk nem fürdettèk, otthon fürdött először. Kb 5-6 ruhàt vittem neki, kòrhàzi nem volt. De sokat bukott első èjjel, ès mindet elhasznàltuk. Egy èjjelt voltunk csak bent.

márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Kórháza válogatja. Múlt évben szültem Budapesten. Saját ruhát nem lehetett a babára adni csak fotózáskor és minden nap elvitték fürdetni a babát.
márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a csecsemősök fürdették, helyben a szobában. Ők adták a ruhát, fürdetőt, törölközőt is. Nekünk csak pelenkát és popsi krémet kellett vinni.
márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A Honvéd kórházban szültem, most is ott fogok, ruhát kell vinni, szülés után megmosdatjak, utána csak otthon.

Első gyermek kisfiú, sosem jártam baba közelében sem, egy nap alatt az összes ruháját lepisilte, bármennyire is igyekeztem, hogy ne legyen olyan. A férjem hozott utánunk ruhákat.

Most kislányunk lesz, 6 body és ugyanennyi rugdalózó van a bőröndben a három napra, remélem elég lesz.

márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
2021-ben és 2023-ban szültem. Csak születés után 2 órával fürdették, egyébként nem, ruhát adtak, csak hazahozóst vittem. A kórház honlapján sokszor kint van, mi kell.
márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A nővérek fürdették és csak a hazahozáshoz hozott be a párom ruhát, addig azokban volt amiket ott adtak rájuk
márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron szültem 2x. Ruhát csak hazamenőset kell bevinni, amúgy adnak. De persze ha sajátot akar az anyuka ráadni nincs akadálya. Minden este fürdették a nővérek ( kivéve a születése napján).
márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nálunk bizony fürdetnek,méghozzá hajnalban,hogy vizitre rendben legyenek.Ettől persze az összes baba ordít hajnali 4-től 6-ig,7-ig ameddig a vizit le nem megy,merthogy addig vissza sem hozzák őket.Ruhát azt adnak.
márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Újszülött bőrének egyébként sem való babafürdető, csak a tiszta meleg víz.
márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szia. Én multhéten szerdán szültem, a csecsemősök fürdették minden reggel a babámat. Ruhát nem kellett vinni mert azt ott adtak rá csak fotózáshoz ha esetleg nem volt jó a kórházi ruha, plusz amibe haza hozod.
márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!