Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tud elszámolni a...

Hogyan tud elszámolni a lelkiismeretével egy olyan anya, aki a kórházban hagyja szülés után a gyerekét, mert megtudja, hogy nem egészséges?

Figyelt kérdés
Még a hideg is kiráz mikor ilyet hallok,szerintetek emberből van az,aki erre képes?
2016. ápr. 30. 20:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem gondolkodik tisztán. És igen, lehet jobb helye van egy sérültnek egy speciális helyen.
2016. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy van már otthon másik gyereke. Vagy nem tudja anyagilag sem vállalni egy beteg gyerek gondozását. Nagyon sok házasság megy beteg gyerek miatt tönkre.
2016. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%
szerintem meg nem a gyerek kérte az életet. milyen dolog az hogy valaki egészségesen kéri, betegen meg magára hagyja?
2016. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem ítélem el, ha ő nem tudná a beteg gyermekét szeretettel nevelni, jobb, ha nem nála marad. Újszülöttre, mégha beteg is, rengeteg meddő pár várakozik, jó eséllyel azonnal (főleg, ha lemondó nyilatkozatot is aláírt, anélkül 6 hét múlva) örökbefogadó szülőkhöz kerül, akik évek óta várnak rá, és szeretetben nevelik majd.
2016. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos ez még csak nem is a legalja.....

(szerintem is a többség aki ezt teszi nem tudná biztosítania körülményeket a beteg picinek. Egy egészséges gyereket is nehéz felnevelni, nem hogy egy beteget, mind anyagilag, mind fizikailag szellemileg megterhelő)

Sajnos pont a héten tudtam meg hogy a "főnökömék" az egészséges babájukat hagyták a kórházban csak mert nem fiú lett :( Na ez nagyon beteg....

2016. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
1-es te tisztában van vele hogy miket irsz?jobb helye van egy speciális helyen?most gondolj már bele ki tudja hova kerül hogy bánnak majd vele?te el tudnád képzelni hogy a saját gyereked valahol él egy intézetben ahol nincs család karácsony ünnep szeretet,lehet bántják őt stb,te meg otthon nyugodtan élsz?Milyen emberek élnek ezen a világon?döbbenetes
2016. ápr. 30. 20:32
 7/33 A kérdező kommentje:
egyébként a kérdés nem az volt hogy hol lenne jobb helye egy sérült gyereknek hanem hogy hogyan lehet ezt feldolgozni hogy valaki elhagyja a saját gyerekét és nem tudja ki hogyan fog majd bánni vele?
2016. ápr. 30. 20:47
 8/33 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos egészséges gyerekeket is elhagynak sokan.

És azt is "feldolgozzák" valahogy. :(

Én nem lennék ilyenre képes, de ez én vagyok, mások meg mások...

2016. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
5-ös ez komoly hogy ez itt Magyarországon megtörtént?és most hol van a gyerek?nevelőotthonba adták mert nem lett fiú???
2016. ápr. 30. 20:52
 10/33 anonim ***** válasza:
49%
Ez tök komoly.... miután megtudták hogy lány nem is érdekelte őket a dolog. Akkor el is döntötték hogy ezt így csinálják majd. És még a szemük se rebbent mikor a kollégák megkérdezték hogy hogy van a picúr ( azt hitték csak viccelnek, mikor ezt hangoztatták az asszony terhessége alatt) Hát NEM!!!
2016. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!