Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik párnát vegyem a babámna...

Melyik párnát vegyem a babámnak, hogy formás feje legyen?

Figyelt kérdés

6hetes baba, csak ugy szeret fekudni, ha oldalt van a feje. Hiába kitámasztom neki, nem szeret úgy lenni és addig mocorog, amíg el nem éri,hogy oldalt legyen a feje.

Pedig már hosszúkás neki.

2 fajta párnát találtam, nem tudom melyik lenne jobb.

[link]


Vagy ez:


[link]



#Baba párna
márc. 15. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Semmilyet.

Elvileg pont, hogy oldalt kellene lennie, hiszen ha mondjuk bukik és nem vagy a közelben belefulladhat

márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, de olyankor alkalmaznám, amikor mellette vagyok.
márc. 15. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen felesleges. Ha el is nyomódik picit a feje, helyre áll olyanra, amilyenre a gének diktálják. A párnáról úgyis elmozog néhány hetes kor után, semmi értelme.
márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak hogy értelme semmi, de károsak is.
márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Baxus mi baromságot ki nem találnak és még vevő is van rá... Apám jut eszembe erről, aki azt mondta, azért áll el a fülem, mert anyám anno nem simitotta el szépen, amikor lefektetett baba koromban....
márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
A gyerek leendő fejformáját a génjei diktálják. Lehet, hogy szüléskor és az első, egész nap fekvős időszakban deformálódik, de ez ideiglenes. Nincs szükség semmilyen kiegészítő eszközre.
márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyent egyik gyereknél sem, formás fejük lett. Párnával nem lehet befolyásolni.
márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!