Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segíthetnék a 3 hetes...

Hogyan segíthetnék a 3 hetes babámnak?

Figyelt kérdés
A kislányom ma 3 hetes és kb. másfél hete egyre nyűgösebb. Egyre nehezebben alszik el, napközben néha 5 órát is fent van egyhuzamban, aztán amikor végre el tud aludni, maximum egy óra múlva egyik pillanatról a másikra ordítva ébred és vígasztalhatatlanul sír. Igény szerint szoptatom, eleinte 2-3 óránként evett, de most már minden órában mellen van, csak a cici nyugtatja meg. Éjszaka is óránként kelek hozzá. Az a kisebbik gond, hogy a fáradtságtól már alig élek, de ami igazán aggaszt, az az, hogy nem tudom, hogy segíthetnék neki és úgy sír egész nap, hogy megszakad a szívem. Aki hasonló helyzetben volt, végül mi oldotta meg a problémát?

márc. 11. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekem hasfájás miatt sírt, az oldotta meg, hogy nem ettem tejet, sem semmi tejtartalmút, csokit, káposztát, babot, karfiolt, hagymát és hasonló puffasztó ételeket. A baba espumisant kapott.

Még azt figyeltem meg, hogy attól is fájt a hasa, ha gyakran evett. Úgyhogy próbáltam legalább 2 órát tartani 2 etetés között. Ha nem fájt a hasa, nem is akart állandóan cicin lenni, jókat aludt helyette.

És sok-sok torna. Minden etetés előtt.

Szombaton lesz 4 hónapos, kinőtte ahogy 3 hónapos lett. Semmitől nem fáj a hasa már.

márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Azt még hozzátenném, hogy nekünk enyhe hasfájás volt onnantól kezdve, hogy elhagytam ezeket az ételeket. Szinte nem is volt. De amíg ezeket ettem, vagy ha néha ünnepekkor becsúszott valami tiltólistás, úgy ordított a fiam mint a sakál. Úgyhogy érdemes megpróbálni elhagyni egy időre azokat az ételeket amik zavarják, mert nagyon sok múlik rajta.

Persze nem mindenkinek segít, olvastam már itt, hogy van aki szinte húslevesen él, mégis fáj a baba hasa. De egy próbát megér.

márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Hajszárító vált be nálunk. Ruha legyen rajta,és sűrűn nézni kell a hasát, nehogy túlmelegedjen. El-elfordítani a hajszárítót. Hónapokig ez vált be a legjobban. Meg a lajhár póz az apja karján.
márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!