Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek már fordulna át a...

Akinek már fordulna át a baba,de még nem birja tartani a fejét,hogy oldja meg nehogy éjjel hasra forduljon? Félek,hogy hasrafordul a kiságyba és nem kap levegőt

Figyelt kérdés
márc. 15. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A fiam 6 napos korától hason alszik, tökéletesen kapott levegőt. Értelmetlen a félelmed, hagyd szegényt úgy aludni, ahogy neki kényelmes. Te is kapsz levegőt, ha hasra fekszel, nem?
márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő még csak 3,5 hetes,reggel úgy kelt,hogy sirt és arcal lefelé volt
márc. 15. 16:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban is hasra fektették. Kifejezetten azt nem javasolták, hogy háton legyen, inkább hason vagy oldalt.

Ezt szokta meg, mindig a hasán aludt. Így ezzel sosem volt gond.

márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

3,5 hetesen megnezetnem szakemberrel, mert ez valamit jelezhet, foleg, ha a fejet nem birja rendesen emelni, de mar megfordult, ez igy nem jo. Alap esetben ha megfordul, vagy automatikusan emeli a fejet vagy oldalra forditja. Nyilvan meg picike es nem kene forognia, ez az alapveto problema.

Mi is keresztul mentunk ezen, bar o hasrol fordult a hatara 2 hetesen, de nagyon feszes volt, azert csinalta.

márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Végülis emelgeti már a fejét,de még nem engedem neki,hogy gyakorolja. Oldalt aludt,fölébredt,sirt,hogy éhes úgy fordult meg,lehet elforditotta volna a fejét nem tudom,kinyomta magát
márc. 15. 16:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3,5 hetesen ez baj. Ilyen korán nemfordúlnak át a babák. Nézesd meg szakemberrel
márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami gond lesz, mert az a baba aki átfordul már, bőven tudja tartani a fejét. 3,5 hetesen pedig egyáltalán nem kellene átfordulnia és a fejét viszont hason már tartania kellene. Igenis engedd neki, sőt kell is.
márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Ne rakd az oldalára, nem tesz jót a csípőjének, ha védőnő még nem mondta a csípőszűrésen majd elmondják. Vagy has vagy hát, de sose az oldalára (bukástól nem fog háton se megfulladni, mindig automatikusan valamelyik oldalra van a feje úgyis és kifolyik)
márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamat a PIC-en váltogatva altatták hason, háton és oldalt. Hason oldalra fordította a fejét. Szerintem mindegyiknek megvan a maga előnye és hátránya, szóval én váltogattam, hogy egyik hátrány se legyen jelentős.
márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pont a védőnő mondta,hogy az oldalán altassam
márc. 15. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!