Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig kell a rugi alá body?

Mindig kell a rugi alá body?

Figyelt kérdés
Nyilván ami ujjatlan rugi oda kell, meg ami esetleg végig gombos.. de ami csak alul patentos?
márc. 16. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Én mindig adtam alá. Igaz, az én babám novemberi, szóval fel sem merült, hogy elég lenne body nélkül.
márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig adtam rá. Októberi baba.
márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vékony pizsama rugdalózó alá nem adtam
márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
márc. 16. 13:20
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy kell. Meg is sült volna a gyerek.
márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy "kell", úgy öltözteted ahogy akarod.

Én mindig adtam rá bodyt, jobban tartja a pelust, mint a nadrág vagy a rugdalózó.

márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 babyboom567 ***** válasza:
100%

Decemberi gyerekem van,azon az egy napon volt így öltöztetve(rugi+ body) amikor hazahoztuk a kórházból.Első baba,és hallgattam a védőnő szavára(meg mindenkire a környezetembe,tesóm már augusztus-szeptemberben is így öltöztette a nyári babáját)Szóval hazahoztuk rugi+body+kesztyű,és egy fél óra múlva vörös fejjel üvöltött.Na itt lett elegem,levetkőztettük,és onnantól itthonra csak pamutrugiba volt.És mondok jobbat,kb 1 hónapos volt mikor januárban valami karbantartás miatt nem volt fűtés egy teljes napig.Délutánra én már majdnem megfagytam pulcsiba,a picurkám meg életében először aludt délután 5 órát egyhuzamban,és itt döntöttük el,hogy csak a nagyszobát fűtjük.(panel,középső,körbefűtött lakás)

A vicc az, hogy készültem pólyával,meg hálózsákkal is,hát nem volt rá szükség,nem is viselte volna el magán.

Szóval a kérdésre a válasz,nem, nem kell alá,ha a babád nem szereti.(meg különben jön a nyár,egy pelus is bőven elég lesz.)

márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Novemberi a lányom, de sosem adtam rá, mert nagyon izzadós, melege volt, mikor az első napokban megpróbáltuk.
márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, hőmérséklettől függ, hogy mi a praktikus. Én általában adtam, mert nekünk az vált be, de volt olyan, hogy nem, mikor bejött a melegebb idő. Vagy egy kicsit melege volt út közben, az egész rugit nem akartam levenni, inkább levettem alóla a body-t.
márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3. Gyerek így gondoltam jó neki body+ rugi, hát 19 fokban csupavíz volt mire elaludt, így nem volt bodyja kb 8 hós korától, sem takaró, amikor elaludt utána kapott hálózsákot
márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!