Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a babánk. Evett...

3 hetes a babánk. Evett mindig napi 7-8x de a mai nap nem. Délután 1 óra van de csak nagy nehezen volt eddig 3 kisebb étkezés. Aggódjunk? Bealszik inkább. Nem sir. Ez gyakori? Mikor kell aggódni hogy kiszáradhat a baba?

Figyelt kérdés

márc. 15. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs besárgulva?
márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Korhazban dolgozom, nagyon nehez, mikor ilyen ertelmetlenul beszel a szulo.


Az elso mondatodban irod, hogy a mai nap NEM evett.

2 sorral utana irod, hogy 1 ora , es eddig haromszor evett.

Latod, hogy ossze vissza beszelsz?

Tehat, ezekszerint evett, csak epp nem 4 szer, es mivel o is ember nem valami konyv vagy robot nem kivan mindig ugyanannyit.


Kiszaradni akkor fog, ha NULLA, azaz NULLA csepp folyadekot visz be, ha es hasmenese van, hany. Nem, az aki fel nap alatt haromszor mar eszik.

márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

2# Ha kórházi dolgozó lennél azt is tudnád,hogy egy újszülött-csecsemő könnyen kiszárad...nem pont 0-nál fog indulni. De ez off.


Én is ezt kérdezném,nem sárga?Vizelete van?

márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as, reggeltol 1 oraig, ami akarhogy is nezzuk max. 6-7 ora, 3 alkalommal evett a baba. Milyen kiszaradsrol beszelunk ?? Azt jelenti 2 ortankent evett.
márc. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3# vagyok. Olvasd vissza hol írtam,hogy jelen esetben ez fennáll?:) Csak a tényként leírt mondatodra reagáltam általánosan.
márc. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!