Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 0-24ben erőlköd...

Normális, hogy 0-24ben erőlködik egy kisbaba?

Figyelt kérdés

Egész éjjel és egész nap vörösödésig/öklendezésig erőlködik (pedig hasmenése van már 3 hete, ahhoz erőlködnie sem kellene) ez mennyire normális? Vigyem ügyeletre?

Illetve hetek óta az egész arca/fejbőre vastagon kiütéses és ahelyett hogy puha lenne az arc bőre érdes/durva tapintású…

A háziorvos tojik a fejünkre



márc. 17. 13:01
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Szegénynek 1 perc nyugta sincsen, mert aludni sem tud rendesen a folyamatos erőlködés miatt…lassan 2 hónapos
márc. 17. 13:01
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy hasmenése van három hete????
márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az orvost azt mondta, hogy ez sok idő mire elmúlik…előtte székrekedése volt egyáltalán nem volt hasmenese és semmit nem mond, hogy hova vigyem vagy mit csináljak
márc. 17. 13:08
 4/24 A kérdező kommentje:
Ja, és 4.5 hete folyik az orra, ha nem keltem föl es porszívózom neki több ideje (éjszaka) akkor oklendezik tole és köhög. Erre is csak legyint a doki. Más orvoshoz hiába próbáltam át kérni magam, nem vesz át senki
márc. 17. 13:13
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Vidd máshoz, magánba!
márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal vidd be az ügyeletre ne itt kerdezgess..

Egy 8 hetes gyerekről beszélünk, könyörgöm

Folyik az orra, konkrétan fuldokló a takonytol, kiütéses az arca, és hasmenése van.

De te itt tájékozódsz.

márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez egyáltalán nem normális.

A felsoroltak közül semmi sem normális.(Max az, hogy higabb a széklete, ha anyatejes akkor előfordul, de én azért ezt is említenem az ugyeleten)

márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A kiütés az lehet tejkiutes is. Nézz utána miatt. Mindazonáltal ügyeletre vigyétek be. Az a biztos!!!
márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Már régen másik orvoshoz kellett volna vinned!!!

Mire vártál eddig??

Egy felnőttnél sem normális 3 hétig tartó hasmenés nemhogy egy csecsemőknél!

Védőnő és az orvos a szülés után nem világosígott fel milyen tünetekkel kell menni?

Nőlj már fel, gyereked van akiért felelős vagy!

márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Derjaderja ***** válasza:
35%
Lehet, hogy hörgőgyulladása van. Nincs gyereksürgősségi osztály a kórházban? Az orvosi ügyeletnek nincs sok értelme.
márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!