Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nem emeli a fejét a...

Baj ha nem emeli a fejét a kisbabám?

Figyelt kérdés

Hasra rakom kb 3x 5 percre 2 hónapos lesz most a napokban. Forgatja a fejét jobbra balra meg egy icipicit megis emeli de nem úgy mint más 2 hós babák hogy könyököl. Magától könyököl a baba egyébként vagy nekem kell úgy leraknom. A kislányom ha lerakom két oldalra teszi a karjait.

Remélem érthető voltam. Ha tartom sétálgatok vele akkor már tartja szinte segitség nélkül a fejét.


márc. 21. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell még 2 hónaposan könyökölnie, teljesen normális, hogy most ennyit tud. Tedd hasra gyakran, de nem kell agyoninstruálni. Legyenek előtte kontrasztos képek esetleg amik motiválhatják vagy hasalj te is elé, mellé.
márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket már mind csinálom de alig emeli meg, meg hamar elkezd sírni. :( Csak első baba és aki egy nappal késöbb született mint az én babám már könyököl és megemeli a fejét és megis tartja az enyém meg kb vergődik hason :(
márc. 21. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden baba más és más, ne hasonlítgasd a többihez, majd elkezdi szépen emelgetni, amikor készen áll rá. Az én babám pl. majdnem 4 hónapos volt, amikor szépen könyökölt, 3 hónaposan még sokat vergődött, csak kis időkre tudta megtartani magát. Legyen kézben sokat és hason is néha, és akkor megteszel mindent érte, még csak 2 hónapos, ne sürgesd, fejlődik szépen a maga tempójában. :)
márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha kétségeid vannak mutasd meg a gyerek orvosnak.

Ő látni fogja hogy még gyenge vagy gond van.

Ami nem valószínű. Lehet nem szeret hason lenni.

De tényleg ne hasonlítsad más babához. Nem egyformán ülnek állnak stb.

Még kis picike.

Jó egészséget és boldogságot kívánok nektek

márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!