Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tud mélyen aludni a baba,...

Nem tud mélyen aludni a baba, miért?

Figyelt kérdés

Most 2 napja ez megy sajnos, elalszik, de 20-30 perc múlva felkel és nyüglődik, egyszerűen nem tud rendesen elaludni. Próbáltam hordozóba, mellettem, mellkasomon, mindenhogy..de sajnos nehezen is megy az altatás alapból, mert sokat nyüglődik, de most nagyon.. 6hetes kislány.

Esetleg valakinek van bármi ötlete, praktikája? Köszönöm a válaszokat!:)



#baba #altatás #Nyuglodik
márc. 22. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Babakocsis séta esetleg? Nálunk az mindig bevált ha ilyen volt. Amúgy még ne ess kétségbe emiatt, néha van ilyen, hogy van pár rosszabb napja a babának, de nálunk mindig visszaállt a rend.
márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindkettőnél volt egy olyan időszak, hogy mintha nem is kerültek volna mélyalvásba. A csukott szobaajtó ellenére a parketta reccsenésére is felkeltek, a légyzümmögésre is, ha 3 szobával arréb lenyomtam egy kilincset, arra is. Nem is tudom, talán valamikor 1 és 3 hónapos koruk között volt, de már eléggé homályos, mert már 8 és 4 évesek...arra emlékszem, hogy még nagyon picik voltak. De aztán ahogy jött, el is múlt, 1-2 hét múlva megint aludtak mélyen, normálisan. Elvileg ezt valami idegrendszeri érési folyamat okozza.
márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4-5hónapos koráig fél órákat aludt napközben... Fél óra után kipattantak a szemei, és esélytelen volt visszaaltatni... Hiába mentem vele sétálni babakocsival, vagy hordozni ugyanúgy felébredt... Aztán egyik napról a másikra már vissza tudtam altatni, és bár megébredt, visszaaltatás után aludt még egyben legalább 1 órát. Mostmár 7hónapos lesz, nem ébred fel szépen alszik 2-3 órát is egyhuzamban nappal. Éjjelt átalussza 3 hónapos korától.
márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyjából két napja ez megy. 3 hónapos lesz a fiam. Én a frontra gondoltam. Nekem a hordozó kendő úgyahogy bevált, de érzékelhető így is amiről írsz. Vagy tényleg amit előttem írtak, idegrendszer érése.
márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert 6 hetes növekedési ugrásban van a lányod.
márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!