Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hogy olyan mélyen...

Van olyan hogy olyan mélyen alszik a baba, hogy olyan mintha nem venne levegőt?

Figyelt kérdés
Az este nagyon megijedtem,odamentem az alvó babámhoz,és olyan volt mintha nem is lélegezne,mikor az apja felvette,már kinyitotta a kis szemét.Szerinte csak nagyon mélyen aludt,kint volt egész délután a levegőn.Van légzésfigyelőnk,de ugye az a kiságyban van,Ő ekkor a mi ágyunkon aludt.
2010. máj. 27. 11:26
 1/6 A kérdező kommentje:
3 hetes lesz szombaton.
2010. máj. 27. 11:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon mélyen aludt. Biztos, hogy vett levegőt, csak lehet hogy lassabban. Ne aggódj, örülj hogy ilyen kis jó alvó :)
2010. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van, bizony, fiam is jó mélyen alszik, első pár héten rám is hozta a frászt párszor. Ilyenkor az orra elé tettem az ujjam, és éreztem h vesz levegőt.
2010. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen, sôt a doki szerint az egészen ujszülöttek még néha el is felejtenek levegôt venni.Mi is megjártuk egyszer, olyan mélyen aludt, hogy azt hittük nem lélegzik és kihivtük az ügyeletes orvost, aki aztán megnyugtatott, hogy csak alszik.
2010. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon megnyugtattatok!
2010. máj. 27. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:

12:21-nek!

Tényleg nem kötekedni akarok, ne érts félre!

Hogy hogy kihívtátok az ügyeletes orvost? Megsem próbáltátok előtte felébreszteni? Vagy amikor felébredt hívtátok ki biztonság kedvéért?

Amúgy én babóm is kicsi korában nagyon mélyen aludt!

2010. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!