Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok kisgyerek millió ébredése...

Sok kisgyerek millió ébredése nem vágja taccsra az anyukájuk egészségét?

Figyelt kérdés

Mostanában gyakorin sok anyuka panaszkodik, hogy már nem is tudja, hány hónapja/éve nem alszik 2-3 óránál többet egyhuzamban, mert a gyereke milliószor kel éjszaka, és a kórházba szeretne menni kipihenni magát, már lassan úgy érzi, hogy a zártosztályon lesz.


Ez nem teszi tönkre az anyukák egészségét?


márc. 23. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
márc. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanúgy ahogy egy éjszakai műszakos meló,ez sem egészséges nyilván. Csak az előbbi elmúlik,az utóbbi meg nem.
márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Dehogynem.

Nyilvan az mar egyeni, ki mennyire birja a kikepzest es hogy meddig tart, de nekem allando fejfajas, szedules, hanyinger volt a kovetkezmenye a millio kelesnek es a max napi 2 ora alvasnak.

márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is. Nem hiába mond valaki olyat, hogy lassan a zárt osztályra kerül, az alvásmegvonás pszichésen is kikeszít. Aki éjszakai műszakban dolgozik alszik nappal. A kisbaba mellett meg vagy alszol nappal vagy nem, de ha igen biztos, hogy nem 6-8 órát.
márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Dehogynem. De nem állandóra, fel lehet belőle épülni, miután már a gyerek(ek nagyobbak. Szerintem a legrosszabb része az, amikor az egyik gyerek már közösségbe jár és hazahord mindenféle nyavalyát, de a kicsi miatt még mindig nem tudsz nyugodtan pihenni, sem éjszaka, sem nappal. Ha még szoptatsz is, és nem szedhetsz be bármilyen orvosságot, akkor aztán főleg durva tud lenni egy-egy betegség. Nem is csoda, hogy az ismerősi körömben a kisgyerekes/babás anyukák ősztől tavaszig kb állandóan betegek, én is így vagyok vele, hiába a millió vitamin, a pihenést semmi sem fogja pótolni.
márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%

4# Éjszakai műszakban sem alszol 8 órát nappal,főleg ha intézed a családot is,utána mész vissza a következőre,utána meg muszáj felkeltened magad a második éjjel után,mert másnap hajnalba egy nappalos műszakra mész vissza. Én csináltam ezt is meg a gyerekkel nem alvást is. A különbség,hogy mostmár alszik és sokkal kipihentebb vagyok,sőt,ott meg max egy szabadság segített majd újra vissza,sose ért véget. Ennek ellenére iszonyat nehéz mindkettő csak máshogyan. De amíg az éjszakázásban a gyomrom tönkrement évekre,gyógyszeren éltem,addig most ez nincs.

Szerintem maradandót nem okoz kérdező,de azért átmenetileg brutálisan nehéz. Főleg az eleje.

márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Biztos, hogy nem használ a szervezetnek. Sajnos nálunk is ez a helyzet. Sokszor egy gyerekkel sem egyszerű, nem hogy három, néggyel. Ezért sem vállalunk többet.
márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Dehogynem! Viszont utána más szarságok jönnek ami idegileg kinészíthet. Pl tinédzserkor! Az az igazi föleg ha több mint 1 gyereked van… Dgy nagy bölcseéget tanulj meg. Kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond!
márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De. Since forever.
márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vannak erről cikkek a neten. Pl. ez:

[link]

márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!