Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy védjük ki,hogy a bukástól...

Hogy védjük ki,hogy a bukástól megfulladjon a baba? Oldalàn altatom,de mozgolódik meg nemsokára forogni is kezd..

Figyelt kérdés
márc. 26. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy tapasztaltam, hogy " ügyesen" buknak a babák, nagyon kicsi az esély arra, hogy ebből baj legyen. Mikor már mozgolódnak, úgy fordítják a fejüket, hogy szabadon távozhasson, aminek távoznia kell.

Az én fiam rengeteget bukott, hiába büfiztettem szopás közben és után is, mégis jött vissza, az oldaláról meg pár hetesen mindig a hátára borult, hiába támasztgattam ki, mégis megúsztuk szerencsére.

Én sokat figyeltem alvás közben meg bíztam a légzésfigyelőben, annyit tudtam tenni.

Én amúgy azt olvastam, hogy furcsa módon a hason altatás a legrosszabb ebből a szempontból, mert akkor visszalélegezheti a már kifolyt anyagot, szóval azt nem bántam annyira, ha a hátára borult.

márc. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

A babáknak vannak reflexeik, ha bukik automatikusan oldalra fordítja a fejét. Az oldalán nem szabad altatni, káros a csípőjének.


Amikor már forog akkor már rég nem kell ettől félni, nem csak a fejét hanem az egész testét oldalra tudja magától fordítani ha bukik.

márc. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Hogy védjük ki,hogy a bukástól megfulladjon a baba?" úgy kérdezed, mintha naponta babák százai halnának meg ettől :D
márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
20 eve dolgozom gyerekkorhazban, soha meg csak nem is hallottam olyanrol, hogy megfulladt volna gyerek a bukastol. Lazits.
márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!