Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha beteg a baba/ kisgyerek és...

Ha beteg a baba/ kisgyerek és hányt is, akkor ti nem féltek, hogy éjjel is hány és megfullad?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek lécci h-lyének! :)
2015. júl. 31. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha baba, akkor igen, hiszen lehet, hogy felfelé próbál meg hányni (bár nagyon ügyesen kicsorgatják a szájuk sarkából a büfit is, persze az nem olyan nagy mennyiség).


Gyerekek már rendesen összehányják a környezetüket, ott inkább az szokott gond lenni, hogy nem érnek ki időben a wc-re, és egyetlen éjjel több garnitúra ágynemű és hasonló fogy. :)

2015. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert mellettük aludtunk, ha betegek voltak.
2015. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egy szobában szoktam aludni a beteggel.
2015. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Lanyom szobájában van egy plusz agy ( annak idején a szoptatás miatt vettük ) vele alszok ha beteg :) 21 honapos
2015. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de, én is félnék, vele aludnék, és visszatenném a légzésfigyelőt is - vagy ki se venném, attól függ, mekkora.

szóval szerintem a kérdés nem nevetséges, nem röhögünk ki :)

2015. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a kórházban a csecsemősek is úgy csinálják, hogy egy leheletvékony párna van a fejök alatt, ha mégis visszajönne valami még szoptatás, büiztetetés után, akkor kifelé folyjon, de sokszor fektették oldalasan őket.(minden szoptatás után máshogy aludtak.)
2015. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon még pici baba akkor érdemes az oldalára fordítani, így nem lesz baj. Ha nagyobb és már meg tud fordulni vagy ülni, akkor pedig automatikusan érzi hogy nem marad háton, bennünk van az ösztön. Egyébként én is mellette aludnék, hogy teljesen nyugodt legyek.
2015. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!