Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egésznap alszik a baba szinte,...

Egésznap alszik a baba szinte, de mindenki szerint normális. Tapasztalatokra lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

2 hónapos volt a napokban.

A védőnő szerint is és a doki néni szerint is normális. Vannak napok, hogy éberebb de van hogy szinte csak enni kel fel.

Nyilván ők végezték iskolát, de itt azt olvasom hogy alig alszanak a gyerekek.


márc. 27. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is ilyen volt, rengeteget aludt nappal is. Élvezd ki és ne aggódj, el fog múlni. 😉
márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Az ekkora gyerekek valóban kb egésznap alszanak. Aki azt mondja, az övé nem, az ez alatt azt érti, a gyerek relative sokszor ébred pl enni
márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
De jó neked...
márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
2esnek nincs igaza. Valoban szerencsed van, vannak ilyen babak azert. Enyem 2 honaposan orankent aludt 15-20 percet. Ezt a jo szokasat kb. 6 honapos korig elvezhettuk, csak az ebrenleti ido nott. Talan 10 honapos volt, amikor 2 alvasra atalltunk es vegre aludt 1 orat egyben.
márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális.inkább örülj neki és élvezd ki amíg lehet mert lehet hogy nem lesz mindig így és akkor majd vissza sírod.Az én lányom is az első kéthónapot végig aludtam kb csak akkor sírt mikor éhes volt utána ez gyökeresen megváltozott és még hasfájás is társult hozzá alig aludtam valamit.Szóval ne aggódj.
márc. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 hós és egy hetes a lányom

Születése óta nagyalvó de leirom a jelenlegi alvásunkat.


10 kor kel eszik kis "játszás"majd 11h30-14h kozott alszik. Ezután eszik majd kis "játszás" és 15h30kor már alszik is 18hig itt eszik fennvan, főzök stb elvan apukával vagy a pihenőszékében vagy a szőnyegén. Alszik egy mini sziesztát lecsap 19h30 környékén, ezután jön a fürcsi, pizsama, és az utolsó evés 20h-21h környékén majd alvás ezután, kel 3 kor meg 7 kor csak is kizárólag enni majd visszacsucsu 10ig. Normális ha sokat alszik a babád itt is sokat alszik a kislányom, és az is normális ha nem alszik 24ból 18órát

márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elnézést 6os vagyok , elírtam 2 hós és 1 hetes a lányom, tápszeres.
márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek :)
márc. 29. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!